reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 Pro

Samsung Galaxy Note 10 Pro ve Galaxy Note 10 arasındaki boyut farkı tam olarak ne kadar?

Samsung Galaxy Note 10 Pro ve Galaxy Note 10 arasında tam olarak nasıl bir boyut farkı olacak? İşte bunu gözler önüne seren görsel;

Samsung Galaxy Note 10 Pro ve Galaxy Note 10, dikkat çekmeye devam ediyor. Resmi olarak 10 Ağustos tarihinde tanıtılacak telefonlar, Note serisinin çıtasını oldukça yükseltecek izlenimi oluşturuyor. Biliyorsunuz bu yıl firma 4G ve 5G versiyonlar ile beraber dört farklı Note 10 modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İşte bu modellerden Galaxy Note 10 Pro, 6,8 inç bir Dynamic AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Galaxy Note 10’da ise 6,4 inç bir Dynamic AMOLED ekran yer alıyor. Sağlam kaynak Ice Universe‘in gösterdiği kadarıyla iki versiyon arasında çok büyük bir boyut farklı bulunmuyor. Aşağıda görebileceğiniz üzere Note 10 Pro biraz daha uzun yapıda. Ice Universe aynı zamanda telefonların kenar kavislerini de gözler önüne seriyor. Çerçevesiz yapı için çok güzel görünen bu tasarım detayı, yeni modellerde de ciddi şekilde kullanılıyor. Ortak olarak güçlerini satıldığı yere bağlı olarak Snapdragon 855 ve Exynos 9825 işlemcilerden alan telefonların, en üstte 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama ile donatılacağı belirtiliyor.

Samsung Galaxy Note 10 Pro
Samsung Galaxy Note 10 Pro
Samsung Galaxy Note 10 Pro
Samsung Galaxy Note 10 Pro
Samsung Galaxy Note 10 Pro
Samsung Galaxy Note 10 Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 Pro farkını kamerasıyla koyuyor

Telefonun arkasında Note 10’daki üçlü kameraya ek olarak bir ToF sensörü yer alıyor. Bu sensör ile cihazın daha iyi portre fotoğraflar çekeceği belirtiliyor. Parmak izi sensörleri Galaxy S10 ailesi gibi ekrana entegre edilecek telefonların, ön kameraları da merkeze konumlandırılan bir delikte yer alacak.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni profesyonel donanımları