reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 Pro

Samsung Galaxy Note 10 Pro hakkında dikkat çeken pil detayı

Galaxy Note 10 ile beraber gelecek Samsung Galaxy Note 10 Pro, yeni teknik detaylar kazandı. Bu detaylar pil tarafını netleştiriyor.

Samsung Galaxy Note 10 Pro, kısa süre önce 25W hızlı şarj sistemine sahip olacak haberiyle gündeme gelmişti. Şimdi ise modelin pil kapasitesi netleşmiş durumda. Sağlam kaynaklara göre cihazda 4.170 mAh kapasitesinde bir pil bulunuyor. Burada ilginç bir detay var çünkü ufak model Galaxy Note 10‘da da 4.170 mAh kapasitesinde bir pil kullanılacağı belirtiliyor. Arada ciddi bir boyut farklı olmasına rağmen pil kapasitesini sabit tutan Samsung, bu yüzden pil ömrüne önem verenleri normal Note 10’a yöneltecek gibi görünüyor. Biliyorsunuz ekran ne kadar büyük olursa cihaz o kadar çok enerji harcıyor. Firmanın iki modelin pil ömrünü de eşit tutması çok olası durmuyor. Bunlara ek olarak 256 GB dahili depolamasının 1 TB‘a kadar çıkacağı belirtilen Galaxy Note 10 Pro, 4G yanında 5G destekli bir versiyona da sahip olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 Pro hakkındaki diğer bilgiler şöyle

Model yukarıda da görebileceğiniz üzere Galaxy Note 10 ile aynı tasarımı paylaşıyor. Oldukça ince çerçeveler, ön kameraya taşıyan merkeze konumlandırılmış ekran deliği ve kavisli kenarlar ile gelen telefon, farkını arkasındaki ToF sensörü ile koyuyor. 6,8 inç bir Dynamic AMOLED ekranı bulunan Note 10 Pro, gücünü satıldığı yere bağlı olarak Snapdragon 855 ve Exynos 9825 işlemcilerden alıyor. En üstte ise 12 GB RAM ile donatılacağı belirtilen modelin, resmi olarak 10 Ağustos tarihinde tanıtılacağı belirtiliyor. Galaxy Note 10 modelinde ise 6,4 inç bir Dynamic AMOLED ekran yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Bütçe dostu Nokia 2.2