reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 Pro

Samsung Galaxy Note 10 Pro pil kapasitesi belli oldu

Samsung Galaxy Note 10 Pro hakkında merak edilen bir detay belli oldu. Sağlam kaynak modelin pil kapasitesini netleştirdi.

Samsung Galaxy Note 10, biliyorsunuz dört farklı versiyon ile yolda bulunuyor. Bunlar LTE destekli SM-N970 ve SM-N975 ile 5G destekli SM-N971 ve SM-N976 modelleri. İşte bu modellerden 4G destekli Galaxy Note 10 Pro, ortaya çıktığı kadarıyla 4.500 mAh pil üzerine kuruluyor. 25W hızlı şarj desteğiyle gelecek telefonun, bu açıdan ciddi bir kullanım ömrü sunacağı görülüyor. Normal Galaxy Note 10’da ise 4.000 mAh seviyesinde bir pilin kullanılacağı tahmin ediliyor. 5G versiyonlarda ise pil kapasitesinin daha da düşük olacağı söyleniyor. Telefonların içerisinde LTE modemlere oranla daha fazla yer kaplayan 5G modemler, günümüzde az da olsa pil kapasitesinden yiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyük merak uyandıran Samsung Galaxy Note 10 ailesi hakkında başka neler biliyoruz?

Modeller yine sağlam kaynaklara göre 6,28 inç ile 6,75 inç AMOLED ekranlar üzerine kuruluyor. Güçlerini kesin olarak Snapdragon 855 işlemciden alacak telefonların, Galaxy S10+ ile aynı kamera sistemini paylaşacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Ekrana entegre çiftli ön kamera ile ekrana entegre ultrasonik parmak izi sensörü kullanacak modeller, fiziksel butonlar yerine de dokunmatik yüzeylerin yer aldığı bir tasarımını benimseyecek.

İlginizi Çekebilir

Ekran sorunu yaşayan katlanabilir model Galaxy Fold