reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Hazırlanan göz alıcı Samsung Galaxy Note 10 konsepti [Video]

Son haftalarda sık sık gündemde gelen Samsung Galaxy Note 10 için hazırlanan oldukça dikkat çekici bir konsept ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Note 10, birden fazla model halinde geliyor. Geçtiğimiz haftalarda çıkan bilgilere göre dört farklı modelin yolda olduğu biliniyor. Burada LTE destekli SM-N970 ve SM-N975 ile 5G destekli SM-N971 ve SM-N976 modelleri geliyor. Gerçekten merak edilen telefonların ortak bir tasarımı benimsemesi bekleniyor ve hazırlanan bir konsept işte bu tasarımı hayal ediyor. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz video, gerçekten çok iyi duran bir telefonu karşımıza getiriyor. İnanılmaz ince çerçevelere sahip olan Samsung Galaxy Note 10 konsepti, merkeze yerleştirilmiş tek bir ekrana entegre ön kamera kullanıyor. Bu detay güzel durmasına rağmen yüksek ihtimalle gerçek olmayacak. Firmanın Note 10’un ön yüzünde Galaxy S10+’da da olduğu gibi sağ tarafa yerleştirilmiş çitli ön kamera kullanacağı yönünde bilgiler geliyor. Arkasında yatay yerleştirilmiş dörtlü kamera sistemi yer alan konsept, kavisli yapıyı sonuna kadar kullanıyor ve olmazsa olmaz S Pen’i bünyesinde taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ailesi çok dikkat çekecek

Bildiğimiz kadarıyla aile 6,28 inç ile 6,75 inç AMOLED ekranlar üzerine kuruluyor. Güçlerini kesin olarak 7 nm Snapdragon 855 işlemciden alacak ve arkalarında Galaxy S10+ ile aynı kamera sistemini taşıyacağı söylenen telefonların, ekrana entegre çiftli ön kamera ile ekrana entegre ultrasonik parmak izi sensörü kullanacağına da kesin gözüyle bakılıyor. Bu arada telefonlarda fiziksel butonların olmadığı bir gövde yapısı da kullanılıyor. Fiziksel butonlar yerine dokunmatik yüzeyler kullanacağı söylenirken, modellerin önümüzdeki yaz aylarında tanıtılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ekran sorunlarıyla gündeme gelen katlanabilir modeli