reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Kalite ve tasarımı bir araya getiren elektrikli bisiklet; Electra Cafe Moto Go

Cafe Racer ruhunu yansıtan elektrikli bisiklet dünyasının güncel üyesi, malzeme kalitesiyle premium bir sürüş vadediyor.

Elektrikli bisikletlerin özellikle Amerika ve Uzak Doğu merkezli olarak her geçen gün yelpaze genişlettiğine şahit oluyoruz. Yapılan son akaryakıt zamlarından sonra artık Türkiye’deki kullanıcılar için de arama geçmişlerinde daha sık yer edineceğini düşündüğümüz bu kullanışlı araçlar tasarım konusunda da akılda kalıcı niteliklerde. Pek çok yeni markanın aksine bu konuda artık hatırı sayılır bir tecrübeye sahip olan Electra, 2019 Cafe Moto Go modeliyle aklınızda yer edinmek konusunda fazlasıyla iddialı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teknik özellikler

Cafe Racer ve Scrambler genlerinin Neo-retro akımının öncüleri olduğunu göz ardı etmek artık pek mümkün değil. Sıkı LOG takipçilerinin de alıştığı bu dil, Electra Café Moto Go modelinin de ruhunu oluşturduğu en temel parça. Tabi ki daha fazlası da var. 6061 serisi alüminyum gövdeye sahip bisikletin malzeme kalitesinde oldukça üst düzey tercihler yapan marka, piyasanın en önemli tedarikçilerinden Gates Carbon Drive’ı merkeze yerleştiriyor. Dayanıklı ve sessiz oluşuyla tanılan bu vites sistemi, premium bir sürüşte kullanıcıların yanında olacak. Bisikletin elektrik motoru ise Bosch Performance Speed olarak tercih ediliyor. 350 W’lık daimi bir güç sunan bu motorla birlikte 45 km/s hıza kadar erişmek mümkün. Kullanım türüne göre değişmekle birlikte 50 kilometreye kadar menzil vadeden Electra Cafe Moto Go yaklaşık 4.500 dolarlık etiket fiyatıyla satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir