reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Aile geniş; işte gelecek dört farklı Samsung Galaxy Note 10 modeli

Önümüzdeki yaz aylarında resmi olarak tanıtılacak Samsung Galaxy Note 10, Galaxy Note 9’da farklı olarak bir ailenin parçası olacak. İşte ortaya çıkan ilginç bilgiler;

Advertisement

Evet doğru okuyorsunuz tam anlamıyla bir Samsung Galaxy Note 10 ailesi geliyor. Geçtiğimiz hafta iki farklı versiyonu bulunacak denilen telefon, artık kesinleştiği üzere tam dört farklı versiyon halinde geliyor. Resmi kayıtlarda göründüğü üzere iki model SM-N970 ve SM-N975 kod numaralarına sahip. İşte bu iki modelin bir de 5G destekli versiyonları geliyor. Onlar da SM-N971 ve SM-N976 kod adlarını taşıyor. Yani toplamda farklı olarak satın alınabilecek dört farklı Samsung Galaxy Note 10 üzerinde çalışılıyor. 5G modellerin yeni nesil bağlantı destekleri dışında bir teknik fark taşıması beklenmezken, aile 6,28 inç ile 6,75 inç AMOLED ekranlar üzerine kuruluyor. Büyük modele “Note 10+” ya da “Note 10 Plus” adını vereceği tahmin edilen firmanın, bunun yerine “Note 10” ile “Note 10e” isimlerini tercih edebileceğini iddia edenler  de bulunuyor. Modellerin henüz diğer teknik ayrıntıları bilinmiyor. Ancak dört modelin kesin olarak güçlerini Snapdragon 855 işlemciden alacağı ve Galaxy S10+ ile aynı kamera sistemini taşıyacağı söyleniyor. Note 10 ailesinin önünde ekrana entegre çiftli ön kameranın kullanılacağı da kesin gözüyle bakılan detaylar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 tasarım konusunda da fark yaratacak

Yine kesin denilen detaylara göre telefonlarda fiziksel butonların olmadığı bir gövde tasarımı tercih ediliyor. Ailenin fiziksel butonlar yerine dokunmatik yüzeyler kullanacağı belirtiliyor. Bu da sağlamlık ve su geçirmezlik adına güzel görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir modeli