reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 için önemli isimden resmi açıklama

Artık gündeme gelmeye başlayan Samsung Galaxy Note 10 için önemli bir isimden önemli bir detayı netleştiren açıklama geldi.

Samsung Galaxy Note 10, daha önce öğrendiğimiz üzere birden fazla model halinde geliyor. İşte bu konuda bir açıklama yapan Verizon CEO’su Hans Vestberg, modelin 5G desteğine sahip olacağını açıkladı. Bu bilgiyle önceki sızıntılar da netleşmiş oldu. Buna göre dört farklı Samsung Galaxy Note 10 modeli yolda bulunuyor. Bunlar LTE destekli SM-N970 ve SM-N975 ile 5G destekli SM-N971 ve SM-N976 modelleri. 5G konusunda “telefon tarafı” için öncü olmak isteyen Samsung, 5G destekli telefon sayısını yıl sonuna kadar ciddi şekilde artıracak gibi görünüyor. Şu an bu konuda Galaxy S10 5G modelini sunan teknoloji devi, henüz dünya genelinde 5G altyapıları hazır olmamasına rağmen kendi tarafındaki desteği şimdiden genişletiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ailesi hakkında diğer bildiklerimiz ise şöyle

Sağlam kaynakların yaptığı sızıntılara göre aile 6,28 inç ile 6,75 inç AMOLED ekranlar üzerine kuruluyor. Birden fazla “Note” halen garip görünüyor ancak şirket 2018’deki düşüşü 2019’daki model gamını artırmak ve buna bağlı satışları yükselterek kapatmak istiyor. Güçlerini kesin olarak Snapdragon 855 işlemciden alacak ve Galaxy S10+ ile aynı kamera sistemini paylaşacak Note 10 ailesinin, ekrana entegre çiftli ön kamera ile ultrasonik parmak izi sensörü kullanacağı da konuşuluyor. Fiziksel butonlar yerine dokunmatik yüzeylerin yer alacağı telefonlar, gerçekten büyük uyandırıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ilk örnekleri toplattığı ekran sorunu yaşayan katlanabilir modeli