reklamı kapat

POPÜLER

Apple 2019 iPhone XR iPhone XI iPhone XI Max

Ailenin en ucuzu 2019 iPhone XR hakkında çok iddialı yeni bilgiler

Apple‘ın 2019 iPhone ailesi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer 2019 iPhone XR hakkında iddialı detaylar var.

Önümüzdeki yaz aylarının sonunda tanıtılacak yeni iPhone ailesi, iPhone XI, iPhone XI Max ve 2019 iPhone XR modellerinden oluşuyor. iPhone XI ve iPhone XI Max hakkında ortaya çıkan tüm bilgilere aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz. Bu haberimizin merkezinde yeni XR yer alıyor. Yeni ailenin en uygun fiyatlısı olacak 2019 iPhone XR, söylendiği kadarıyla arkasında çiftli kamera sistemi taşıyacak. XI ve XI Max ile üçlü arka kameraya geçecek Apple, bu noktada XR’ı da tek arka kamera ile bırakmayacak gibi görünüyor. iPhone X ve iPhone Xs serileri gibi bir çiftli kurulum taşıyacak modelin, XI ile XI Max’teki 12 megapiksel sensörleri kullanacağı ve kişilere normal açı ile 2x zoom’u bir arada sunacağı belirtiliyor. Aynı zamanda yeni modelin bu yıl LCD değil OLED ekran kullanacağı da dikkat çekici bilgiler arasında yer alıyor. Artık LCD ekranlar Apple tarafında bir kenara bırakılacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 iPhone XR çok iddialı olacak

Yeni XR modelinin 750 dolar fiyat bandında satılacağı tahmin ediliyor ancak buna emin olunamıyor. Çünkü yukarıda da dediğimiz gibi LCD’den OLED’e ve tek kameradan çift kameraya geçiş, üretim maliyetini hatırı sayılır oranda artırıyor. Apple bu duruma rağmen fiyatı 750 dolar seviyesinde tutabilirse, yeni modeliyle 2019’a çok ciddi satış yapabilir deniyor. Ancak fiyatın 850 dolar seviyesine çıkabileceğini belirtenler de bulunuyor. XI ve XI Max’in ise 1.000 dolar ve 1.100 dolar seviyesinde satılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Gizlilik odaklı iPhone reklamı