reklamı kapat

POPÜLER

2019 iPhone XI

Yeni iPad Pro’dan ilham alınan 2019 iPhone XI konsepti [Video]

Apple‘ın 2019 iPhone modelleri hakkında geçen gün yeni bilgiler çıkmıştı. Şimdi ise yeni iPad Pro’dan ilham alınan 2019 iPhone XI konsepti hazırlandı.

Teknoloji devi Apple biliyorsunuz 2018’de 5,8 inç OLED ekranlı iPhone Xs, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone Xs Max ve 6,1 inç LCD ekranlı iPhone XR modelleriyle karşımıza çıktı. Şirkete yönelik önemli içerik üreticilerden EverythingApplePro ise 2019’a yönelik bir çalışmayla karşımızda bulunuyor. Köşeli bir gövde üzerine kurulan yeni iPad Pro‘dan ilham alınarak hazırlanan 2019 iPhone XI konsepti, gerçekten ilginç görünüyor. Bir bakıma iPhone 5 / 5S’i andıran bu gövde, oldukça ince çerçeveler, çentik ve altın renk seçeneğiyle hazırlanmış durumda. Arkasında iPhone X ve Xs ailesi gibi dikey konumlandırılmış çiftli kamera bulunan konsept, köşeli çizgisiyle gerçekten farklı duruyor. Firmanın şu an 2019 modellerde tasarımı değiştirip değiştirmeyeceği bilinmiyor. Ancak sağlam kaynaklara sahip Ming-Chi Kuo‘ya göre modellerin yüz tanıma sistemine önemli bir güncelleme geliyor. Duyduğumuz kadarıyla Apple, yeni modellerdeki TrueDetph‘in ışık gücünü artırarak sistemi daha iyi hale getirmeyi planlıyor. Hali hazırda güzel çalışan sistemin, bu güncelleme ile çok daha hızlı hale geleceği belirtiliyor. Işık gücünü artırmak, çevresel ışıkların etkisini azaltıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
2019 iPhone XI
2019 iPhone XI
2019 iPhone XI
2019 iPhone XI

2019 iPhone modellerinde büyük yenilikler olmayacak

Firmanın esas değişiklikleri 2020’ye sakladığı biliniyor. Güçlerini sadece TSMC tarafından üretilecek 7 nm A13 Bionic işlemciden alacak modeller, kesin olarak üç farklı model halinde gelecek.