reklamı kapat

POPÜLER

Pepee

Türk çizgi film kahramanı Pepee, Amazon Prime ile dünyaya açılıyor

Düşyeri stüdyosu Amazon Prime ile önemli bir ortaklığa imza atıyor. Düşyeri’nin yarattığı, Youtube’da aylık 30 milyon trafik ve 1 milyon 627 bin takipçiye ulaşan Türkiye’nin ilk Milli Çizgi Film kahramanı Pepee, yapılan iş birliği çerçevesinde ilk kez Amazon Prime’da İngilizce olarak yayınlanacak.

Türk çizgi film kahramanı olarak ün kazanan Pepee bu anlamda Düşyeri’nin çocuklarla buluştuğu ilk markası. Türkiye’de yüzde 98 marka bilinirliği ile her kesimden yoğun takip edilen kahramanımız şimdi İngilizce konuşmaya başlıyor ve tüm dünyaya yayın yapan Amazon Prime’da tüm dünya çocukları ile buluşmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon Prime’da Pepee dönemi

Düşyeri Kurucusu Ayşe Şule Bilgiç bu önemli gelişmeyle ilgili şu sözleri sarf etti: “Dünyaya ve dünya pazarına açılmak için ilk büyük adımı attık. Yüzde 100 yerli bir marka olarak, uluslar arası arenada ülkemizi temsil etmek ve en iyi şekilde tanıtmak bizim için gurur verici. Amazon Prime ile yaptığımız iş birliği kapsamında, Pepee tüm dünya çocuklarına dokunmak için İngilizce olarak yayınlanacak. Bu sayede çocuklar, akıllı telefon ve tabletlerdeki uygulamalar da dahil olmak üzere tüm dünyaya yayın yapan bir platformda ilk kez Pepee’yi İngilizce izleme imkanı bulacak”

İlginizi çekebilir

Spies in Disguise Fragmanı