reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Video LOG Tasarım

Amazon Prime Video için tasarım sonunda güncellendi

Amazon Prime Video için tasarım konusunda oldukça gerekli bir adım atıldı. Firma yeni tasarım ile rakiplerinin izinden gitti.

Türkiye’de aylık sadece 7,90 TL‘ye erişim sağlanabilen Amazon Prime Video, giriş yapılan platformlarda geçilen yeni arayüzü ile Netflix’e oldukça benzer bir hale getirildi. Bu konuda farklılaşmak istemeyen ve bu kararı kullanıcı alışkanları göz önüne alındığı zaman oldukça mantıklı olan firma, yeni arayüzle çok daha modern bir kullanıcı deneyimi getiriyor. Yeni arayüzü temelde sola konumlandırılan altı farklı seçeneğin üzerine kuran Amazon, yeni arayüzde barındırdığı içerikleri daha iyi şekilde gözler önüne seriyor. Alışveriş devi en popüler içerikleri öne çıkardığı yeni tasarımı kendisi yukarıdaki resmi video içerisinde anlatıyor.

İçerik sayısı rakiplerden az olan Amazon Prime Video servisini önümüzdeki dönemde 500 milyon dolardan fazla bütçe ile hazırlanan Yüzüklerin Efendisi dizisi öne çıkaracak. Direkt olarak The Lord of the Rings: The Rings of Power ya da Türkçe karşılığıyla Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri adı altında yolda bulunan dizi, halen bilmeyenler için J. R. R. Tolkien’in The Hobbit ve The Lord of the Rings kitaplarındaki olaylardan binlerce yıl öncesini anlatacak ve söylendiği kadarıyla Orta Dünya tarihinin destanlara konu olan İkinci Çağ’ındaki efsanevi kahramanları ilk kez ekrana getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Merakla beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisi, 2 Eylül 2022 tarihinde ilk sezonu ile Prime Video üzerinden yayınlanacak. Dizinin yayınlanan resmi fragmanını direkt olarak burada izleyebilirsiniz.

Amazon Prime Video gelişmeleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi