reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Gaming, bu ay için altı ücretsiz oyun veriyor

Amazon Prime Gaming, bu ay abonelerine altı ücretsiz oyun veriyor. Firma kullanıcıları bu konuda memnun etmeyi sürdürüyor.

Burada yapılan resmî açıklamaya göre Amazon Prime Gaming aboneleri 1 Ağustos tarihi itibarıyla altı farklı ücretsiz oyuna kavuşuyor. Bu oyunlar StarCraft: Remastered, Zak McKracken and the Alien Mindbenders, Beasts of Maravilla Island, Recompile, ScourgeBringer ve Family Mysteries: Poisonous Promises olarak açıklanıyor. Yukarıdaki videoda öne çıkarılan yapımlar, aldığınız zaman servis kapanana kadar oynanabilir oluyor, genelde kütüphaneden kaldırılmıyor.

Bu arada kısa süre önce Prime Gaming’in de içerisine dahil olduğu Amazon Prime aboneliği için Avrupa merkezli fiyat artışına gidildi. Prime aboneliği Avrupa’da ilk olarak Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya ve İtalya merkezli olarak daha pahalı hale geldi. Amazon bu artışın arkasında küresel enflasyonun olduğunu belirtiyor ve bu durum ileride Türkiye için de artışın gelebileceğini akıllara getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İnanılmaz şekilde Türkiye’de halen aylık sadece 7,90 TL‘ye erişim sağlanabilen servis, Avrupa’da yıllık abonelik bazında yüzde 40’a yakın bir artış görüyor. Buna benzer bir artışı Türkiye için de yapması hiç sürpriz olmayacak Amazon, artış nedeniyle Avrupa’daki kullanıcılardan tepki topluyor ancak küresel ekonomik göstergeler nedeniyle bu aralar birçok firma fiyat artışlarına gidiyor.

Amazon Prime Gaming oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi