reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Gaming

Amazon, Prime Day kapsamında 3 ücretsiz oyun daha veriyor

 - Güncelleme: 11 Temmuz 2024 09:42

Amazon, geçtiğimiz hafta Prime Day kapsamında 15 ücretsiz oyun vereceğini duyurmuştu. Şirket şimdi listeye 3 oyun daha ekledi.

Geçtiğimiz hafta, “24 Haziran – 16 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen Prime Day’i kutlamak için Prime üyelerine “15” farklı PC oyununu ücretsiz olarak veriyoruz.” açıklamasını yapan Amazon, resmi blog sayfasında şu oyun listesini (ücretsiz olarak farklı tarihlerde alınabilecek) paylaşmıştı: “Deceive Inc, Tearstone: Thieves of the Heart, The Invisible Hand, Forager, Card Shark, Heaven Dust 2, Soulstice, Wall World, Hitman Absolution, STAR WARS: Knights of the Old Republic II — The Sith Lords, Alex Kidd in Miracle World DX, Call of Juarez, Call of Juarez: Bound in Blood, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ve Samurai Bringer.” Bugün ise Prime Day kapsamında ücretsiz olarak elde edilebilecek (16 Temmuz’da) oyunlar listesine Suicide Squad: Kill the Justice League, Chivalry 2 ve Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition da eklendi. Amazon Prime üyelerine haziran ayında STAR WARS Battlefront II (Classic, 2005), Weird West Definitive Edition, Genesis Noir, Everdream Valley, Mythforce, Blast Brigade vs. the Evil Legion of Dr. Cread ve Projection: First Light oyunları verilmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon Prime üyeleri; aylık sadece 39 TL karşılığında, Prime Gaming ile ücretsiz oyunlara ve oyun içi içeriklere sahip olmanın yanı sıra en popüler markaların ürünlerine günlük özel fırsatlara erişim, Prime Day’de özel fırsatlar ve indirimler, Prime Video ile ödüllü filmlere ve TV bölümlerine sınırsız erişim gibi birçok avantajdan da faydalanabiliyor.

Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri ücretsiz oyunların yanı sıra popüler oyunlarda kullanabilecekleri seviye atlatma, kıyafet ve kaplama gibi karakter yükseltmeleri ve Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuluyor. Eğer hala Prime üyesi değilseniz, Amazon Prime’a amazon.com.tr/prime adresinde ulaşabilirsiniz.

Amazon Prime Gaming oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu