reklamı kapat

POPÜLER

Amazon

Amazon Games, çok sayıda yeni oyun üzerinde çalışıyor

 - Güncelleme: 28 Haziran 2024 11:03

Dünyanın en büyük alışveriş firmalarından Amazon, farklı alanlara yatırıma devam ediyor. Şirket şu anda çok sayıda yeni oyun üzerinde çalışıyor.

Amazon Games yetkilisi tarafından yapılan son açıklamalara göre şirket içinde şu anda sekiz farklı oyun üzerinde çalışılıyor. Bunlar arasında yeni New World: Aeternum, Throne and Liberty, Tomb Raider ve Lord of the Rings projeleri yer alıyor. “Oyun konusunda uzun vadeli düşünüyoruz. Satın alma çılgınlığına kapılıp sadece kurulu oyun stüdyoları toplamak yerine, kendi içimizde ürettiğimiz oyunlara ve bazı özel stüdyo dışı oyunlara odaklanıyoruz.” diyen Amazon Games Başkan Yardımcısı Christoph Hartmann, sözlerine şöyle devam ediyor: “Başladığımız noktadan şu anda bulunduğumuz noktaya baktığınızda, şu anda geliştirme aşamasında olan sekiz farklı oyunumuz var. Oyun çıkarma konusunda daha düzenli bir tempo yakalamaya başlayacağız. Ben yılda sadece iki ya da üç oyuna odaklanılabileceğine inanan birisiyim.” Bu arada Amazon, Prime Day kapsamında 15 ücretsiz oyun veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“24 Haziran – 16 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen Prime Day’i kutlamak için Prime üyelerine “15” farklı PC oyununu ücretsiz olarak veriyoruz.” diyen Amazon, geçtiğimiz günlerde resmi blog sayfasında şu oyun listesini (ücretsiz olarak farklı tarihlerde alınabilecek) paylaşmıştı: “Deceive Inc, Tearstone: Thieves of the Heart, The Invisible Hand, Forager, Card Shark, Heaven Dust 2, Soulstice, Wall World, Hitman Absolution, STAR WARS: Knights of the Old Republic II — The Sith Lords, Alex Kidd in Miracle World DX, Call of Juarez, Call of Juarez: Bound in Blood, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ve Samurai Bringer.”

Amazon Prime üyelerine haziran ayında STAR WARS Battlefront II (Classic, 2005), Weird West Definitive Edition, Genesis Noir, Everdream Valley, Mythforce, Blast Brigade vs. the Evil Legion of Dr. Cread ve Projection: First Light oyunları verilmişti. Üyeler mayıs ayında ise Tomb Raider Game of the Year Edition, Dark City: International Intrigue, Fallout 3: Game of the Year Edition, Nine Witches: Family Disruption, Electrician Simulator, 100 Doors Games: Escape from School, Spirits of Mystery: Whisper of the Past, LEGO STAR WARS III: The Clone Wars ve The Forgotten City oyunlarını ücretsiz olarak almıştı

Amazon oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER