reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Gaming

Amazon Prime Gaming tarafından verilecek yeni ücretsiz oyunlar belli oldu [Kasım 2023]

Amazon Prime Gaming, ekim ayında da abonelerine birden fazla ücretsiz oyun veriyor. Firma Epic Games Store gibi oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Amazon Prime Gaming abonesi olan kullanıcılar kasım ayında aşağıdaki oyunları (Farklı zamanlarda verilecek toplam dokuz farklı yapım) ücretsiz olarak elde edebilecek:

-2 Kasım: RAGE 2: Deluxe Edition
-9 Kasım: Centipede: Recharged 
-10 Kasım: Evan’s Remains
-16 Kasım: Behind the Frame: The Finest Scenery 
-16 Kasım: STAR WARS Knights of the Old Republic 
-22 Kasım: The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos
-23 Kasım: Black Widow: Recharged 
-30 Kasım: Orten Was the Case 
-30 Kasım: Caverns of Mars: Recharged 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaçıranlar için Epic Games Store şu an kişilere iki farklı oyunu ücretsiz olarak hediye ediyor. Bu oyunlardan ilki daha önce 38 TL’ye satılan Tandem: a Tale of Shadows. Bu oyun için şu açıklama geçiliyor: “Tandem : A Tale of Shadows, benzersiz oynanışı ve olağanüstü estetiğiyle bulmaca platform türünü yeniden tanımlıyor. Emma ve oyuncak ayı Fenton’un ünlü sihirbaz Thomas Kane’in kayboluşunun gizemini çözmesine yardım edin.” 

Şu an ücretsiz verilen diğer oyun ise daha önce 699 TL’ye satılan The Evil Within 2 olmuştu. Bu oyun için geçilen açıklama ise şöyle: “Dedektif Sebastián Castellanos, kızını kurtarmak için kâbuslar dünyasına The Evil Within 2 ile geri dönüyor. Silahlar, tuzaklar ve görünmezlik ile Tango Gameworks’ün hayatta kalma korkusunu devam ettiren bu oyunun korkutucu gerçekliğinde hayatın için savaş.”

Yeni Amazon Prime Gaming oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi

İLGİLİ HABERLER