reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store, 2 Kasım’da bu oyunları ücretsiz verecek

Hediyelerine devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 2 Kasım itibarıyla iki farklı oyun ücretsiz oyun verilecek.

Epic Games Store tarafından oyunculara 2 Kasım itibarıyla ilk olarak şu an 159 TL’ye satılan F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch ücretsiz verilecek. Bu oyun için şu açıklama geçiliyor: “Metroidvania tarzı bir haritada bir düzineden fazla benzersiz bölgeyi keşfet. Yumruk (Fist), Matkap (Drill) ve Kırbaç (Whip); yüksek kombo, yüksek hasar ve uzun menzilli saldırılar arasında sorunsuz geçiş sağlayan tamamen farklı dövüş stillerine sahip üç silahtır.” 2 Kasım tarihinde aynı zamanda şu an 25 TL’ye satılan Turnip Boy Commits Tax Evasion da ücretsiz olacak. Bu oyunun açıklaması ise şöyle: “Sevimli ama sorun çıkaran bir turp olarak oynuyorsunuz. Yozlaşmış bir sebze hükümetini yıkmak için vergi ödemekten kaçının, bitki bulmacalarını çözün, ekinleri hasat edin ve devasa canavarlarla savaşın!” Epic Games Store tarafından oyunculara şu an hediye edilen oyunlardan birisi daha önce 38 TL’ye satılan Tandem: a Tale of Shadows. Bu oyun için şu açıklama geçildi: “Tandem : A Tale of Shadows, benzersiz oynanışı ve olağanüstü estetiğiyle bulmaca platform türünü yeniden tanımlıyor. Emma ve oyuncak ayı Fenton’un ünlü sihirbaz Thomas Kane’in kayboluşunun gizemini çözmesine yardım edin.” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

26 Ekim itibarıyla ücretsiz verilmeye başlanan diğer oyun ise daha önce 699 TL’ye satılan The Evil Within 2 olmuştu. Bu oyun için geçilen açıklama ise şöyle: “Dedektif Sebastián Castellanos, kızını kurtarmak için kâbuslar dünyasına The Evil Within 2 ile geri dönüyor. Silahlar, tuzaklar ve görünmezlik ile Tango Gameworks’ün hayatta kalma korkusunu devam ettiren bu oyunun korkutucu gerçekliğinde hayatın için savaş.”

Epic Games Store tarafından verilen ücretsiz oyunlar yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER