reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store 26 Ekim’de bu oyunları ücretsiz verecek

Hediyelerine devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 26 Ekim itibarıyla iki farklı oyun ücretsiz olarak verilecek.

Epic Games Store tarafından oyunculara 26 Ekim itibarıyla hediye edilecek oyunlardan birisi şu an 38 TL’ye satılan Tandem: a Tale of Shadows olacak. Bu oyun için şu açıklama geçiliyor: “Tandem : A Tale of Shadows, benzersiz oynanışı ve olağanüstü estetiğiyle bulmaca platform türünü yeniden tanımlıyor. Emma ve oyuncak ayı Fenton’un ünlü sihirbaz Thomas Kane’in kayboluşunun gizemini çözmesine yardım edin.” 26 Ekim tarihinde ücretsiz verilecek diğer oyun ise şu an 699 TL’ye satılan The Evil Within 2 olacak. Bu oyun için geçilen açıklama ise şöyle: “Dedektif Sebastián Castellanos, kızını kurtarmak için kâbuslar dünyasına The Evil Within 2 ile geri dönüyor. Silahlar, tuzaklar ve görünmezlik ile Tango Gameworks’ün hayatta kalma korkusunu devam ettiren bu oyunun korkutucu gerçekliğinde hayatın için savaş.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store tarafından oyunculara şu an ücretsiz olarak verilen oyunlardan birisi Eternal Threads. Bu oyun için şu açıklama yapılıyor: “Eternal Threads seçim, sonuç ve zaman manipülasyonu odaklı, tek kişilik, birinci şahıs bakış açısından oynanan, hikâye tabanlı bir yapboz oyunudur.” 

Şu an ücretsiz olarak alınabilen bir diğer oyun ise daha önce 349 TL’ye satılan The Evil Within. Bu oyunun özet açıklamasıysa şöyle:Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Resident Evil serisinin yapımcısı Shinji Mikami tarafından yönetilen The Evil Within’de hayatta kalma korkusunu tat. Dedektif Sebastián Castellanos olarak bu kâbuslar dünyasında az kaynakla hayatta kalmak için savaş.”

Epic Games Store tarafından verilecek ücretsiz oyunlar yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER