reklamı kapat

POPÜLER

Asus ROG Ally LOG Tasarım

Alt seviye ASUS ROG Ally de Türkiye’de satışa sunuldu

Üst seviye Z1 Extreme sürümü sonrasında Z1 işlemcili ASUS ROG Ally modeli de Türkiye pazarına giriş yaptı.

ASUS ROG Ally artık Türkiye’de Z1 Extreme işlemcili üst seviye versiyonu ile 27 Ekim 2023 itibarıyla 31.499 TL‘den, Z1 işlemcili alt seviye versiyonuyla ise 28.499 TL‘den elde edilebiliyor. Maksimum performans isteyenler mutlaka bütçeyi “Extreme” versiyona zorlaması tavsiye ediliyor, alt versiyon hakkında Asus Türkiye’den gelen resmi açıklama şöyle oluyor: “ASUS Republic of Gamers’ın (ROG), inanılmaz derecede güçlü yeni Windows 11 oyun el bilgisayarı ROG Ally, satışa sunulduğu günden bu yana segmentinde sınırları yeniden çizmeyi başardı. İlk etapta son teknoloji AMD Ryzen Z1 Extreme işlemciyle satışa sunulan Ally, artık AMD Ryzen Z1 işlemciyle de oyun severlerin karşısına çıkıyor. ROG Ally, hareket halindeyken Full HD (FHD) oyun deneyimi sunan ve modern oyunları bile piyasadaki diğer tüm el bilgisayarlarından daha hızlı ve akıcı bir şekilde çalıştırabilen gerçek bir yeni nesil el bilgisayarı olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Windows 11 tarafından desteklenen Ally’de, herhangi bir platformdan herhangi bir oyunu oynayabiliyorken, kutudan çıkar çıkmaz üç aylık Xbox Game Pass Ultimate de oyun severlere sunuluyor. Ally, AMD’nin yepyeni Ryzen Z1 Serisi işlemcisinden güç alıyor.

AMD RDNA 3 mimarisi tabanlı grafiklerle birleştirilmiş “Zen 4″ mimarisi üzerine inşa edilen Ryzen Z1’in 6 çekirdekli ve 12 işlem iş parçacıklı her iki modeli de zorlu ve bağımsız oyunlarda mükemmel performans ve çarpıcı görseller için AMD FidelityFX Super Resolution ve AMD Radeon Super Resolution yükseltme teknolojilerini destekliyor.”

ASUS ROG Ally yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER