reklamı kapat

POPÜLER

kumtel yağsız fritöz

Uygun fiyata satılan Kumtel Airfryer için yeni BİM kampanyası [3 Kasım 2023]

Kumtel airfryer için yeni BİM fırsatı duyuruldu. 5.5 litrelik bir hacim sunan fritöz ısıya dayanıklı metal bir iç yüzeyle geliyor. Paslanmaz çelik parçaların kullanıldığı uygun fiyat etiketiyle dikkat çekiyor.

Piyasada satılan diğer modellerde olduğu gibi Kumtel Airfryer modelinde de hızlı pişirme sepeti bulunuyor. 60 dakikalık zamanlayıcı özelliğine de destek veren fritözde bununla birlikte otomatik kapatma özelliği de yer alıyor. 2 yıl garanti süresi sunan cihaz donmuş gıdaların buzlarını kolayca çözebilen fritöz meyveleri kurutabiliyor ve sebzeleri fermente edebiliyor. 5.5 litre hacim sunan Kumtel Airfryer hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Kırmızı etleri 200 derecede yaklaşık 9 dakikada pişirebilen cihaz 15 dakikada patates kızartması yapılmasını mümkün kılıyor. Airfryer, 50 tarifi kullanıcılara sunuyor. Piyasadaki fritöz modellerinin ön tarafında OLED ekran yer alırken bu cihazda böyle bir ekran yer almıyor. 1.500 watt’lık bir güç sunan cihazın  Digital Fastfryer modelinde bu destek sunuluyor. Digital Fastfryer modelinde kullanıcılar bu ekranı kullanarak fritözü kolay bir şekilde kontrol edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kumtel airfryer modeli yeniden BİM’e geliyor

Piyasadaki fiyatı 1.999 TL olan Kumtel Airfryer’ın BİM’deki fiyatı ise 1.599 TL olacak. Kullanıcılar belirttiğimiz fritözü peşin fiyatına 9 taksitle de satın alabilecek. Teknoloji dünyasında yapılan yeni kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın