reklamı kapat

POPÜLER

LG 55UQ75006LF

LG 55UQ75006LF 4K televizyon için yeni BİM avantajı [3 Kasım 2023]

LG 55UQ75006LF televizyon yeniden BİM‘de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 3 Kasım‘da satışa sunulacağı açıklanan televizyon, webOS desteğiyle geliyor.

Bu işletim sistemi sayesinde televizyona uygulamlar ve oyunlar yüklenebiliyor. α5 5. nesil AI işlemcisinin tercih edildiği model sahip olduğu bu işlemciyle Full HD çözünürlükteki içerikleri de 4K çözünürlüğe artırabiliyor. LG 55UQ75006LF modelinde Dolby Vision IQ, HDR 10 Pro ve HLG görüntü özellikleri de yer alıyor. LG 55UQ75006LF modelinde yer alan HDR10 Pro ile parlaklık seviyesi, her görüntüdeki rengi ve netliği geliştirecek şekilde ayarlanıyor. 9 farklı resim moduyla gelen televizyonda ThinQ AI özelliği yer alıyor. Akıllı bir deneyim sunan bu özellikle birlikte sesli asistan desteği de televizyonda bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar Google Asistan ve Amazon Alexa’dan yararlanabiliyor. Sesli olarak kontrol edilebilen televizyonda AirPlay desteği mevcut. iOS kullanıcılar iPhone’larındaki veya iPad’lerineki içerikleri kablosuz olarak aktarabiliyor. Kullanıcılar kendi hesaplarıyla giriş yaparak önerilen içerikleri izleyebiliyor. Bulut oyun, oyun kontrol paneli, oyun pptimizasyonu ve HGiG gibi özellikler de televizyonda yer alıyor. Oyun kontrol paneli, mevcut oyun türü ayarlarını hızlı bir şekilde değiştirmeye yardımcı oluyor. Yenileme hızı 50 Hz olan televizyonda 20 watt’lık ses çıkışı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiya/performans odaklı televizyon arayanlara: LG 55UQ75006LF

Ultra Surround özelliğine destek veren televizyon Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacağı açıklanan televizyonun kampanyalı fiyatı ise 16.999 TL. LG 55UQ75006LF kredi kartlarıyla 4 taksitle de satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER