reklamı kapat

POPÜLER

LG 55UQ75006LF

LG 55UQ75006LF 4K televizyon için yeni BİM avantajı [9 Şubat 2024]

LG 55UQ75006LF televizyon için yeni BİM kampanyası açıklandı. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak televizyon webOS yüklü geliyor. Bu işletim sistemi televizyona uygulamalar ve oyunlar yüklemesine imkan sağlıyor.

YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi video servislerinin bulunduğu LG 55UQ75006LF  modelinde kullanıcılar bu servislerdeki içerikleri 4K çözünürlüğünde izleyebiliyor. Televizyonda bununla birlikte α5 5. nesil AI işlemcisi bulunuyor. Cihazda yer alan bu işlemci Full HD çözünürlükteki içerikleri de 4K çözünürlüğe artırmaya yardımcı oluyor. LG 55UQ75006LF modelinde Dolby Vision IQHDR 10 Pro ve HLG görüntü özellikleri de yer alıyor. LG 55UQ75006LF modelinde yer alan HDR10 Pro ile parlaklık seviyesi, her görüntüdeki rengi ve netliği geliştirecek şekilde ayarlanıyor. 9 farklı resim moduyla gelen televizyonda ThinQ AI özelliği yer alıyor. Akıllı bir deneyim sunan bu özellikle birlikte sesli asistan desteği de televizyonda bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar Google Asistan ve Amazon Alexa’dan yararlanabiliyor. Sesli olarak kontrol edilebilen televizyonda AirPlay desteği mevcut. iOS kullanıcılar iPhone’larındaki veya iPad’lerineki içerikleri kablosuz olarak aktarabiliyor. Kullanıcılar kendi hesaplarıyla giriş yaparak önerilen içerikleri izleyebiliyor. Bulut oyun, oyun kontrol paneli, oyun pptimizasyonu ve HGiG gibi özellikler de televizyonda yer alıyor. Oyun kontrol paneli, mevcut oyun türü ayarlarını hızlı bir şekilde değiştirmeye yardımcı oluyor. Yenileme hızı 50 Hz olan televizyonda 20 watt’lık ses çıkışı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG 55UQ75006LF televizyonun BİM’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

Ultra Surround özelliğine destek veren televizyon Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacağı açıklanan televizyonun kampanyalı fiyatı ise 18.999 TL. LG 55UQ75006LF kredi kartlarıyla 4 taksitle de satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER