reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Sıcak Hava Fritöz

Cosori Airfryer XXL için yeni fiyat avantajı; işte bütçe dostu cihazın kampanyalı fiyatı [Temmuz 2024]

Cosori Airfryer XXL yağsız fritöz için yeni bir indirim kampanyasından söz etmek istiyoruz.  Bizim de severek kullandığımız bir airfryer olan model yapılan indirimle daha uygun fiyata satın alınabiliyor.

Cosori Airfryer XXL modelinde patates kızartması, sebze yemekleri veya tatlılar hazırlanabiliyor. Cihaz 11 adet ön ayarla geliyor. Fritözde kullanıcılar sıcaklığı ve zamanı otomatik olarak ayarlabiliyor. Kullanıcılar kişisel tarifleri için kendi ayarlarını seçebiliyor. 5.5 litre hacimli fritöz 3-5 kişilik bir aileye hitap ediyor. 1.700 watt’lık güce sahip olan fritözün ön tarafında dokunmatik LED bir ekran yer alıyor. Piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritöz 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor.Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor.Cihazın kampanyalı fiyatı 2.699 TL. Bu indirim fritözün beyaz renkli modeli için geçerli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Airfryer XXL modelinde Wi-Fi desteği var mı?

Fritöz kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor. Haberde bahsettiğimiz fritözde Wi-Fi özelliği bulunmuyor. Wi-Fi destekli model daha yüksek fiyata satılıyor. Wi-Fi destekli model mobil cihazlarla bağlantı kurabiliyor ve bu sayede kullanım kolaylığı sağlıyor. Bugünlerde bir airfryer modeli sahibi olmayı düşünüyorsanız bu yağsız fritözü satın alabilirsiniz.

cosori

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER