reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Gaming

Amazon, Prime Day kapsamında 15 ücretsiz oyun veriyor

 - Güncelleme: 25 Haziran 2024 16:02

Amazon, Prime Day kapsamında 15 ücretsiz oyun veriyor. Firma ücretsiz yapımlar ile oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

“24 Haziran – 16 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen Prime Day’i kutlamak için Prime üyelerine “15” farklı PC oyununu ücretsiz olarak veriyoruz.” diyen Amazon, resmi blog sayfasında şu oyun listesini (ücretsiz olarak farklı tarihlerde alınabilecek) paylaştı: “Deceive Inc, Tearstone: Thieves of the Heart, The Invisible Hand, Forager, Card Shark, Heaven Dust 2, Soulstice, Wall World, Hitman Absolution, STAR WARS: Knights of the Old Republic II — The Sith Lords, Alex Kidd in Miracle World DX, Call of Juarez, Call of Juarez: Bound in Blood, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ve Samurai Bringer.” Amazon Prime üyelerine haziran ayında STAR WARS Battlefront II (Classic, 2005), Weird West Definitive Edition, Genesis Noir, Everdream Valley, Mythforce, Blast Brigade vs. the Evil Legion of Dr. Cread ve Projection: First Light oyunları verilmişti. Üyeler mayıs ayında ise Tomb Raider Game of the Year Edition, Dark City: International Intrigue, Fallout 3: Game of the Year Edition, Nine Witches: Family Disruption, Electrician Simulator, 100 Doors Games: Escape from School, Spirits of Mystery: Whisper of the Past, LEGO STAR WARS III: The Clone Wars ve The Forgotten City oyunlarını ücretsiz olarak almıştı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon Prime üyeleri; aylık sadece 39 TL karşılığında, Prime Gaming ile ücretsiz oyunlara ve oyun içi içeriklere sahip olmanın yanı sıra en popüler markaların ürünlerine günlük özel fırsatlara erişim, Prime Day’de özel fırsatlar ve indirimler, Prime Video ile ödüllü filmlere ve TV bölümlerine sınırsız erişim gibi birçok avantajdan da faydalanabiliyor.

Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri ücretsiz oyunların yanı sıra popüler oyunlarda kullanabilecekleri seviye atlatma, kıyafet ve kaplama gibi karakter yükseltmeleri ve Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuluyor. Eğer hala Prime üyesi değilseniz, Amazon Prime’a amazon.com.tr/prime adresinde ulaşabilirsiniz.

Amazon Prime Gaming oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER