reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Amazon Prime

Samsung herkese 6 aylık ücretsiz Amazon Prime veriyor

 - Güncelleme: 23 Kasım 2023 16:47

Samsung Türkiye, kurulan ortaklık kapsamında sadece Galaxy kullanıcılarına değil herkese 6 aylık ücretsiz Amazon Prime veriyor.

Güncelleme: Aşırı yoğunluktan dolayı siteye erişim sorunları yaşanabiliyor. Ayrıca sistemin ne kadar açık kalacağı konusunda da bir açıklama yok.

Buradaki paylaşım sonrasında gündeme geldiği kadarıyla Samsung Türkiye, Amazon Türkiye ile yapılan ortaklık kapsamında ilginç olarak sadece Galaxy kullanıcılarına değil, buradaki sayfaya giden herkese 6 aylık ücretsiz Amazon Prime aboneliğini ücretsiz olarak veriyor. Bunun için açılan sayfada bir kod gösteriliyor (Kodu görmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekiyor), bu kod Amazon hesabına giriş yapılarak kullanılabiliyor (Eski aboneler de yararlanabiliyor, mevcut üyeliğe ekleme yapılıyor). Amazon Prime’ın sunduğu avantajlar ise eğer bilmiyorsanız tam olarak şöyle;

  • -Hızlı ve ücretsiz teslimat: Amazon Prime üyeleri, sepet boyutundan bağımsız olarak aynı gün, ertesi gün, iki gün sonra veya randevulu teslimat seçeneklerinden yararlanabilir.
  • -Prime’a özel fırsatlar: Prime üyeleri, sınırlı süreli fırsatlara ve yalnızca Prime’a özel ek indirimlere erken erişim hakkına sahiptir. Prime üyelere ayrıca seçili ürünlerde 250 TL ve üzeri alışverişlerinde sepette %10 indirim fırsatı sunuluyor.
  • -Prime Video: Prime Video ile The Rings of Power, Bergen, Rüyanda Görürsün, The Wheel of Time gibi binlerce dizi ve filmden favori içeriklerinize sınırsız erişimle ulaşabilirsiniz.
  • -Prime Gaming: Prime üyelerine önde gelen oyunlarda oyun içi ayrıcalıklar, aylık olarak yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv’de favori yayıncıya aylık abonelik sunan bütünsel bir oyun deneyimi sunuluyor.

Samsung Türkiye bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER