reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime

Amazon Prime üyelerine özel ayrıcalık ve indirimler

Amazon’un tüm dünyada 250 milyonu aşkın abonesi bulunan üyelik hizmeti Amazon Prime, hızlı ve ücretsiz teslimat ile büyük indirimlerden çok daha fazlasını üyelerine sunuyor. Popüler diziler, ödüllü filmler, dünyaca ünlü oyunlarla kaliteli eğlence, ayrıcalıklı alışveriş; hepsi tek üyelikte Prime‘da bir arada sunuluyor.

Aralarında Prime Day’in de bulunduğu, üyelere özel indirimlerin sunulduğu özel kampanyalar, hızlı ve bedava teslimat seçenekleri ve Amazon’da eğlence ile alışverişin en iyisini bir arada sunan Prime üyeliğini edinmek için birçok sebep var. Prime’da her gün kaçırılmaz indirimler, Çok Al & Az Öde fırsatları, ücretsiz ve hızlı teslimat seçeneklerine ek olarak, Prime Video ve Prime Gaming üyelikleri var. Ayda 39 TL’ye, hiçbir ek ücret ödemeden faydalanabileceğiniz bu özellikleri sıralamak gerekirse:

Üyelere Özel İndirimler

Prime üyeleri, Amazon’un kişiselleştirilmiş fırsatlar ve en iyi markalarda indirimler sunduğu, her yıl tekrarlanan Prime Day gibi indirim kampanyalarından ayrıcalıklı olarak faydalanabiliyor. Aynı zamanda Amazon.com.tr’deki seçili ürünlerde en iyi fiyatlar, sadece Prime üyelerine özel günün fırsatlarında sunuluyor. Çok Al & Az Öde ile seçili ürünlerde Prime üyelerine özel 500 TL ve üzeri alışverişlerinde %10 ek indirim, adet veya tutar limiti olmadan sunuluyor.

Prime ile Bedava ve Hızlı Kargo Ayrıcalığı

Prime üyeleri, Prime işaretli tüm Türkiye içi alışverişlerinde, herhangi bir sipariş limiti olmadan ücretsiz ve hızlı teslimattan yararlanabiliyor. İstanbul, Ankara, Bursa ve Kocaeli’ndeki Prime üyeleri, öğlen 12’ye kadar verdikleri Prime işaretli ürünleri aynı gün, Türkiye’nin 27 şehrindeki üyeler ise, akşam 17’ye kadar verdikleri siparişleri ertesi gün ücretsiz teslimat ile alabiliyor. Aynı zamanda, Amazon.com.tr’de 600 bini aşkın ürün, Prime üyelerine ücretsiz ertesi gün teslimat ile ulaştırılıyor.

Randevulu Teslimat

Tüm bedava ve hızlı gönderim seçeneklerine ek olarak Prime üyeleri, seçili ürünlerdeki siparişlerini seçtikleri günde ve saat aralığında teslim alabilecekleri randevulu teslimat hızmetinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Prime Video

Tüm Prime üyeleri, Prime Video ile herhangi bir ek ücret ödemeden, “Fallout”, “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzüğü”, “Oppenheimer”, “Bihter”, “Rüyanda Görürsün”, “Undone” ve “Kendi Yolumda” gibi, aralarında Amazon Orijinals içeriklerinin de bulunduğu ödüllü film ve dizilere sınırsız erişim sağlayabiliyor.

Prime Gaming

Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri, her ay aralarında Fallout 3: Game of the Year Edition, Lego Star Wars III: The Clone Wars, Tomb Raider: Game of the Year edition gibi ücretsiz oyunların yani sıra, aralarında EAFC 24, UFC 5, Overwatch 2, Apex Legends, F1 23, Pokemon GO, Call of Duty: Modern Warfare III ve Battlefield 2042’nin de bulunduğu dünyaca ünlü birçok oyunda oyuniçi ayrıcalıklarından, hiçbir ek ücret ödemeden faydalanabiliyorlar. Aynı zamanda, Twitch.tv üzerinden en sevdikleri yayıncılarını desteklemek ve kanala özel avantajların kilidini açmak için her ay bir Twitch kanal aboneliği kullanabiliyor.

Amazon Prime ile ilgili detaylı bilgi almak, üyelik başlatmak veya 30 günlük ücretsiz deneme süresinden faydalanmak için; Amazon.com.tr/prime adresini ziyaret edebilirsiniz.