reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Day

Amazon Prime Day, kaçırılmayacak indirimler ile beraber başladı

 - Güncelleme: 12 Temmuz 2023 12:36

11-17 Temmuz tarihleri arasında sürecek, uzun zamandır beklenen Amazon Prime Day, kaçırılmayacak indirimler ile beraber başladı.

Amazon’un 2015 yılından bu yana her yıl düzenlediği, Prime üyelerine özel alışveriş etkinliği Prime Day bugün başladı. Türkiye’de 17 Temmuz’a kadar sürecek olan Prime Day boyunca Prime üyeleri, teknolojiden moda ve güzelliğe, kitaptan ev aletlerine kadar tüm kategorilerden, yüz binlerce seçili üründe Amazon’un bugüne kadarki en iyi indirim oranlarından yararlanacak. Prime Day’in bir diğer sürprizi ise Amazon.com.tr’nin bu fırsat etkinliğinin kurallarını değiştirerek Prime üyelerine özel indirimlerin uygulanacağı ürünleri, müşteri geri bildirimlerine göre belirlemesi oldu. Müşteri odaklılığıyla tanınan Amazon Türkiye, müşterilerin en çok önerdikleri indirimleri belirlemek için tanınmış influencer’lar ve yayınlardan oluşan Prime İndirim Avcıları’nı görevlendirdi. Prime İndirim Avcıları, Prime Day öncesinde takipçilerine ve okuyucularına ulaşarak müşterilerin en çok hangi ürünlerin indirime girmesinden heyecan duyacaklarını öğrenirken, 1 milyonun üzerinde indirim önerisi topladı. Prime Day’in bugün başlamasıyla birlikte, Prime Fırsat Avcıları tarafından seçilen moda, kitap, teknoloji, ev aletleri ve daha birçok kategoride en çok önerilen ürün ve markalar Prime üyeleri için indirime girdi. Aynı zamanda müşterilerinin kitap indirimlerine yönelik önerilerini de dinleyen Amazon Türkiye, Prime Day süresince Prime üyelerine, Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın seçtiği 100 kitaptan oluşan bir seçki sunuyor. Tanınmış influencer ve yayınlardan oluşan Prime İndirim Avcıları tarafından belirlenen Prime Day indirimlerine de aşağıdaki linklerden ulaşabiliyorsunuz;

Prime Day indirimlerinden yararlanmak adına bir Prime üyeliği almanız gerekiyor. Aylık 39 TL’ye sunulan Prime üyeliğinin sağladığı avantajlardan bazıları şunlar:

  • -Hızlı ve ücretsiz teslimat: Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin aynı gün, ertesi gün, iki günde veya randevulu teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.
  • -Prime’a özel indirimler: Prime üyeleri, sınırlı süreli fırsatlara erken erişim ayrıcalığı ve yalnızca Prime üyelerine özel ek indirimler de kazanıyor. Prime üyeleri aynı zamanda Çok Al & Az Öde ile seçili ürünlerde 250 TL ve üzerindeki alışverişlerinde yüzde 10 indirim kazanıyor.
  • -Seçili ürünlerde indirim oranı tutarında ücret iadesi garantisi: Prime Day boyunca Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından satın alınan seçili ürünlerde ürünün fiyatı düşerse, aradaki fark hediye kartı olarak Amazon hesabına tanımlanıyor.
  • -Prime Video: Amazon Prime üyeleri, ücretsiz Prime Video üyeliğiyle ile aralarında “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” ve “Rüyanda Görürsün” de dahil birçok yerli ve yabancı Amazon Originals  film ve dizisinin de bulunduğu içeriklere ek ücret ödemeden primevideo.com ya da Prime Video uygulaması aracılığıyla erişebiliyorlar.
  • -Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri önde gelen oyunlarda oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.

Amazon Prime Day indirimleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER