reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Day

Sadece iki gün sürecek Amazon Prime Day indirimleri başladı

Dünyanın en büyük alışveriş firmalarından Amazon, merakla beklenen Amazon Prime Day indirimleri ile yine ses getirmiş durumda.

Amazon’un her yıl global olarak gerçekleştirdiği ve iki gün boyunca Prime üyelerine özel indirimler ve fırsatlar sunduğu Amazon Prime Day, bu yıl 21-22 Haziran tarihlerinde düzenleniyor.

Bugün itibarıyla Türkiye’de de başlayan Prime Day sürecinde Amazon Prime üyeleri birçok üründe ciddi indirimler kazanıyor. Peki indirimler kapsamında neler var?

Açıkçası şu an aklınıza gelebilecek binlerce farklı üründe indirim bulunuyor. Prime Day kapsamında yapılan indirimlerin büyük çoğunlukla gerçek olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu dönemde “genelde” sahte indirimler ile kullanıcılar kandırılmıyor.

Amazon Prime Day kapsamındaki indirimli tüm ürünlere direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. Birçok indirimden yararlanmak adına acele etmekte fayda olduğunu da belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon Prime Day indirimleri için “Prime” üyesi olmanız gerekiyor

Prime üyeliği Türkiye’de şu an sadece 7,90 TL seviyesinde yer alıyor. Sadece 1 aylık dahi olsa 7,90 TL vererek gerçekten birçok üründe büyük indirimler kazanabilirsiniz.

Detaylarına burada ulaşabileceğiniz Prime üyeliği ile başka birçok imkana da kavuştuğunuzu da hatırlatalım. Bunlar arasında ücretsiz oyunlar, ücretsiz kargo, bir adet Twitch aboneliği ve Prime Video serisi yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın