reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Day

Amazon Prime Day 2022 indirimleri için Türkiye tarihleri verildi

Amazon Prime Day kapsamında çok sayıda büyük indirime imza atılacak ve bu konuda Türkiye’de es geçilmeyecek.

Amazon Prime Day indirimleri bu yıl yurt dışındaki birçok pazarda 12-13 Temmuz tarihleri arasında olacak. Bugün Türkiye merkezli bir basın etkinliği düzenleyen firma, indirimlerin Türkiye’de ise 18-25 Temmuz tarihleri arasında olacağını açıkladı. Bu indirimlerden yararlanmak için kişilerin “Prime” aboneliğine ihtiyacı bulunuyor. Aktarıldığı kadarıyla indirimler için daha önce hesap açmadıysanız 30 günlük deneme hesabını da kullanabileceksiniz. Buna engel olmayacak olması güzel olan Amazon, elbette şimdilik Türkiye’de ne tarz indirimlerin yapılacağını net olarak belirtmiyor. Ancak birçok üründe, özellikle de elektronik üründe hatırı sayılır indirimler olabilir. Bu açıdan yeni bir ürün almayı düşünüyorsanız bir süre daha beklemenizde fayda olabilir.

Prime Day, alışveriş devi Amazon tarafından yılda bir kez ve sadece Amazon Prime üyelerine sevilen markalarda ve ürünlerde iki gün boyunca müthiş fırsatlar sunulan bir alışveriş festivali olarak tanımlanıyor. Amazon Prime üyeliğinin Türkiye’de halen sadece 7,90 TL olduğunu da son olarak belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güncel dolar kuru nedeniyle fiyatının halen bu seviyede kalması çok şaşırtan Prime üyeliğinin içerisinde, Prime Video servisine erilim ile bir hediye Twitch aboneliği de yer alıyor. Biliyorsunuz artık hayatımızda Prime’a rakip olarak geliştirilen detaylarına burada yer verdiğimiz Hepsiburada Premium da yer alıyor.

Amazon Prime Day indirimleri merakla beklenirken bu da ilginizi çekebilir: Ferrari’nin nefes kesen otomobili ile tanışın