reklamı kapat

POPÜLER

Cem Yılmaz Netflix

Cem Yılmaz ve Netflix, 6 farklı projeye imza attıklarını duyurdu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve Netflix, bugün yapılan resmî açıklamaya göre 6 farklı proje için bir araya geldi.

Netflix Türkiye bugün Erşan Kuneri dizisi için ikinci sezonu duyurdu. İşte bu duyurulurken başka bilgiler de verildi. Yayınlandığı ilk ayda zirveye demir atan “Erşan Kuneri’nin Türkiye’de en çok izlenen yerli içerikleri olduğunu belirten Netflix Türkiye, bu açıdan Cem Yılmaz ile başka projelere de imza atmak istiyor. Bu bağlamda da şu açıklama geçiliyor: “Cem Yılmaz ve Netflix, içinde birden fazla formatı kapsayan bir anlaşmayı da müjdeledi. Yapılan anlaşmaya göre, Erşan Kuneri’nin 2. sezonu dahil olmak üzere toplamda 2 dizi, 2 film ve 2 stand-up projesine imza atıldı. Anlaşma dahilindeki ilk film olan “Do Not Disturb”un çekimlerinin sonbaharda başlaması planlanıyor.”

Yerli içeriklere büyük önem veren firma, küresel abone kaybına rağmen temmuz ayında da dolu dolu içerikleri kişilerin karşısına çıkarıyor. Üzerinden geçmek adına platforma 28 Temmuz tarihinde yerli dizi Zeytin Ağacı eklenecek, 1 Temmuz tarihinde ise çok merak edilen Stranger Things 4. sezon 2. kısım platformdaki yerini almış durumda. 22 Temmuz tarihinde büyük bir bekleyici kitlesi oluşturan The Gray Man filmi izlenebilir olacak, 6 Temmuz tarihinde Merhaba, Hoşça Kal ve Yaşadığımız Her Şey filmi yayınlanacak, 8 Temmuz tarihinde ise Deniz Canavarı filmi ve Boo, Bitch dizisi karşımıza çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

13 Temmuz tarihinde Neredesin D.B. Cooper? belgeselini yayınlayacağını aktaran Netflix, 14 Temmuz tarihinde ekranlara Resident Evil: Biohazard ve Kung Fu Panda: Ejderha Şövalyesi dizilerini getirecek. 15 Temmuz tarihinde platformdaki yerini İkna filmi alacak, 20 Temmuz tarihinde Virgin River için 4. Sezon Netflix’te olacak. 21 Temmuz tarihinde Jurassic World Kretase Kampı 5. Sezon’u yayınlayacak platform, 26 Temmuz tarihinde Street Food: ABD ile karşımıza çıkacak. 29 Temmuz tarihinde ise Uncoupled çıkacak.

Cem Yılmaz ve Netflix gelişmeleri yanında bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti