reklamı kapat

POPÜLER

Erşan Kuneri

Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisi için ikinci sezon duyuruldu

Netflix içerisinde dikkat çeken Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisi için ikinci sezon duyuruldu. Henüz tarih ise verilmedi.

Cem Yılmaz’ın en iyi işlerinden sayılan GORA filminde tanıştığımız efsane karakterlerden Erşan Kuneri için özel olarak hazırlanan dizi üzerinden bugün Netflix Türkiye tarafından “Kuneri Film ailesi ile yeniden bir araya gelmekten mutluluk duyarım. #ErşanKuneri 2. sezon geliyor” açıklaması yapıldı. Cem Yılmaz’ın açıklamasına göre ilk sezonu platformda oldukça iyi bir performans gösteren dizi, izleyiciler arasında ise karışık yorumlar aldı. İçeriği çok beğenen kişiler de oldu, çok kötü bulup tüm bölümleri tamamlayamadığını belirten de. Yukarıda da dediğimiz gibi henüz ikinci sezon için bir tarih verilmeyen içerik, yüksek ihtimalle ilk sezondan tanıdık isimler yanında yeni oyuncuları da karşımıza getirecek.

Konu hakkında yapılan resmî açıklamada şunlar aktarıldı:

“-Yayınlandığı ilk ayda zirveye demir atan “Erşan Kuneri”, Netflix’in Türkiye’de en çok izlenen yerli içeriği oldu.

-Haftalarca konuşulan ve Netflix’in Top 10 listelerinden inmeyen dizi 2. sezonunda yepyeni hikayesiyle izleyiciyle buluşacak.

-Yaratıcı dünyası, güçlü kalemi ve sınır tanımayan oyunculuğu ile Cem Yılmaz, Netflix ortaklığında içerisinde dizi, film ve stand-up projelerinin yer aldığı toplamda 6 projeye imza atacak.

-Yayınlandığı ilk ayda zirveye demir atan “Erşan Kuneri”, Netflix’in Türkiye’de en çok izlenen yerli içeriği oldu. Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği dizide, başrollerde; Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak yer alıyor. Erşan Kuneri 2023’te yeni sezonuyla ve yepyeni hikayesiyle kaldığı yerden devam edecek.

-Bununla birlikte, Cem Yılmaz ve Netflix, içinde birden fazla formatı kapsayan bir anlaşmayı da müjdeledi. Yapılan anlaşmaya göre, Erşan Kuneri’nin 2. sezonu dahil olmak üzere toplamda 2 dizi, 2 film ve 2 stand-up projesine imza atıldı. Anlaşma dahilindeki ilk film olan “Do Not Disturb”un çekimlerinin sonbaharda başlaması planlanıyor. “

İlk sezonu ile erotik film yapımcısı Kuneri’nin 1970’lerin sonu ve 1980’lerin başındaki maceralarını ekranlara getiren dizinin başrolünde Kuneri Film şirketinin sahibi olarak Cem Yılmaz yer alıyor. Dizide aynı zamanda Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Merve Dizdar, Baran Akbulut, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahikaya gibi ünlü oyuncularda da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk sezon için genel konu tam olarak şöyle:“70’ler erotik sinemasında büyük bir başarı yakalayan Erşan Kuneri, farklı türlere de el atmaya karar verir. Kuneri, sektörden partnerleri olan Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Kaya Akın, Firdevs ve Payro Kemal ile birlikte farklı film türlerini denemek için harekete geçer.” Netflix, Erşan Kuneri’den gelen bir mektubu da daha önce direkt olarak burada paylaşmıştı.

Cem Yılmaz imzalı Erşan Kuneri dizisi için çıkan ilk fragman: