reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Erşan Kuneri

Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisi Netflix’teki yerini aldı

Netflix içerisinde bugün itibarıyla izlenebilir hale gelen Cem Yılmaz’ın uzun zamandır gündemde olan dizisi Erşan Kuneri için yeni paylaşımlar yapıldı.

Erşan Kuneri dizisi için bekleyiş bitti ve merak edilen yapım an itibarıyla Netflix üzerinde izlenebilir hale geldi. İlk olarak Cem Yılmaz’ın en iyi işlerinden sayılan GORA filminde tanıştığımız efsane karakterlerden Kuneri için özel olarak hazırlanan dizi, dün akşam gerçekleştirilen galası sonrasında macerayı başlattı. Erotik film yapımcısı Kuneri’nin 1970’lerin sonu ve 1980’lerin başındaki maceralarını ekranlara getirecek dizinin başrolünde Kuneri Film şirketinin sahibi olarak Cem Yılmaz yer alıyor. Dizide aynı zamanda Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Merve Dizdar, Baran Akbulut, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahikaya gibi ünlü oyuncularda da yer alıyor.

Erşan Kuneri dizisinin çıkmasıyla beraber Netflix Türkiye’den çok sayıda video paylaşımı da geldi. Twitter’dan yapılan Kuneri filmleri odaklı paylaşımları direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitcom tarzında olacak dizi için açıklanan genel konu ise tam olarak şöyle:“70’ler erotik sinemasında büyük bir başarı yakalayan Erşan Kuneri, farklı türlere de el atmaya karar verir. Kuneri, sektörden partnerleri olan Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Kaya Akın, Firdevs ve Payro Kemal ile birlikte farklı film türlerini denemek için harekete geçer.” Netflix, Erşan Kuneri’den gelen bir mektubu da daha önce direkt olarak burada paylaşmıştı.

Cem Yılmaz imzalı Erşan Kuneri dizisi için çıkan ilk fragman: