reklamı kapat

POPÜLER

Erşan Kuneri

Netflix, Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisi için fragmanı yayınladı

Netflix Türkiye bugün bir paylaşım yaptı ve Cem Yılmaz’ın uzun zamandır gündemde olan Erşan Kuneri dizisi için fragmanı yayınladı.

Erşan Kuneri dizisi 13 Mayıs tarihinde Netflix üzerinde izlenebilir olacak. İlk olarak Cem Yılmaz’ın en iyi işlerinden sayılan GORA filminde tanıştığımız efsane karakterlerden Erşan Kuneri için özel olarak hazırlanan dizi, uzun süredir gündemdeydi ve sonunda bugün “Kuneri Film sunar: Yedi film birden.” açıklamalı ilk fragmanı ile de boy gösterdi. Erotik film yapımcısı Kuneri’nin 1970’lerin sonu ve 1980’lerin başındaki maceralarını ekranlara getirecek dizinin başrolünde Kuneri Film şirketinin sahibi Kuneri olarak Cem Yılmaz yer alıyor. Dizide aynı zamanda Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Merve Dizdar, Baran Akbulut, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahikaya gibi ünlü oyuncularda da yer alıyor. Cem Yılmaz’ın Arif V 2016 filminde de yer alan Kuneri için özel hazırlanan dizinin çekimleri 14 Eylül tarihinde bitmişti.

Sitcom tarzında olacak dizi için açıklanan genel konu ise tam olarak şöyle:“70’ler erotik sinemasında büyük bir başarı yakalayan Erşan Kuneri, farklı türlere de el atmaya karar verir. Kuneri, sektörden partnerleri olan Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Kaya Akın, Firdevs ve Payro Kemal ile birlikte farklı film türlerini denemek için harekete geçer.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Erşan Kuneri’den gelen bir mektubu da daha önce direkt olarak burada paylaşmıştı.

Cem Yılmaz imzalı Erşan Kuneri dizisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi