reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Alışveriş Festivali

Amazon Prime Alışveriş Festivali kapsamında yapılan teknoloji odaklı bazı indirimler

Alışveriş devi Amazon, Prime Alışveriş Festivali için başlangıcı bugün itibarıyla yaptı. Firma birçok kategoride güzel indirimler hazırlanmış.

18 – 25 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak “Hayalini kurduğunuz fırsatlar” mottolu Amazon Prime Alışveriş Festivali kapsamında birçok farklı kategoride indirimler yapıldı. Bizim odak noktamız olan ve genel olarak da en çok dikkat çeken taraf ise teknoloji kategorisinde yapılan inidirimler oldu. Firma burada özellikle kulaklık ve hoparlörlerde ciddi indirimler sunuyor. Buna ek olarak TV ve ev sineması kategorisi de hatırı sayılır indirim gören bölümler arasında bulunuyor. Festival kapsamında 200 TL ve üstü alışverişlere 50 TL hediye çeki veren Amazon, belirli markalar ile anlaşmalar gerçekleştirmiş. Örneğin şu an Sennheiser, Bang&Olufsen, KEFi, Klipsch ve Oehlbach gibi üst düzey ses ürünlerine imza atan firmaların çözümlerinde güzel indirimler bulunuyor.

Monitör ve genel olarak bilgisayar kategorisinde de büyük sayılacak indirimler yaptığı dikkatlerden kaçmayan Amazon, cep telefonu ve aksesuarları kategorisinde de tüketicileri memnun edecek indirimler ile karşımıza çıkıyor. Spigen ürünlerinde de indirimler gerçekleştiren firma, indirim konusunda birçok elektronik ürüne ev sahipliği yapan mutfak kategorisini de unutmuyor.

Bu indirimlerden aylık sadece 7,90 TL fiyatı bulunan Prime aboneliği ile yararlanılabiliyor. Festival kapsamında ürünler için yapılan indirimler yanında tüketiciler Prime üzerinden yaptıkları alışverişlerde hediye ürünler ve Amazon hediye kartları da kazanabililiyor. Amazon Prime üyeleri halen bilmeyenler için her zaman bedava ve hızlı kargo, Prime video üzerinden film ve dizi izleme, özel fırsatlar ve daha pek çok ayrıcalıktan yararlanıyor.

Prime abonelerine aylık bir adet ücretsiz Twitch aboneliği veriliyor ve aynı zamanda zaman zaman güzel ücretsiz oyunlar ve oyun içi eşyalar dağıtılıyor. Prime Alışveriş Festivali kapsamındaki indirimlerden Prime’ın 30 günlük deneme sürümü üzerinden yararlanılabildiği aktarılıyor.

Konu hakkında Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott daha önce “Yılın en büyük alışveriş etkinliği ile Prime üyelerimize tam bir hafta boyunca kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz. Bu dönemde evini yenilemek isteyenden elektronik tutkunlarına, çocuklarını sevindirmek isteyenlerden ihtiyaçlarını uygun fiyata alıp tasarruf yapmak isteyenlere, herkes Amazon.com.tr’de hayallerini süsleyen ürün ve indirimleri bulabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu haftayı gerçek bir festivale döndürmek için de sadece müşterilerimize hayallerindeki ürün ve indirimleri değil, hayallerindeki deneyimlere de kavuşma fırsatı sunalım istedik. Kampanya dönemi boyunca her kitleden müşterimizin, hayatında ancak bir kez yakalayabileceği bir fırsat sunuyoruz ve hayallerindeki ünlülerle tanışıp birlikte unutulmaz bir zaman geçirmeyi vadediyoruz.” demişti.

Amazon Prime Alışveriş Festivali yanında bu da ilginizi çekebilir: Ses getiren yarı insansı robot Ameca