reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Alışveriş Festivali LOG Tasarım

Türkiye’de yarın Amazon Prime Alışveriş Festivali başlıyor

Alışveriş devi Amazon, Prime Alışveriş Festivali için başlangıcı yarın yapıyor. Yarın birçok kişiyi memnun edecek indirimler gelebilir.

18 – 25 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak resmi sayfası burada yer alan Amazon Prime Alışveriş Festivali kapsamında aylık sadece 7,90 TL fiyat ile Prime abonesi olan kullanıcılar, büyük indirim fırsatlarıyla birlikte deneyimler, hediye ürünler ve Amazon hediye kartları kazanacak. Amazon Prime üyeleri her zaman bedava ve hızlı kargo, Prime video üzerinden film ve dizi izleme, özel fırsatlar ve daha pek çok ayrıcalıktan yararlanıyor. Prime abonelerine aylık bir adet ücretsiz Twitch aboneliği veriliyor ve aynı zamanda zaman zaman güzel ücretsiz oyunlar ve oyun içi eşyalar dağıtılıyor. Prime Alışveriş Festivali kapsamındaki indirimlerden Prime’ın 30 günlük deneme sürümü üzerinden yararlanılabileceği aktarılıyor.

Konu hakkında Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Yılın en büyük alışveriş etkinliği ile Prime üyelerimize tam bir hafta boyunca kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz. Bu dönemde evini yenilemek isteyenden elektronik tutkunlarına, çocuklarını sevindirmek isteyenlerden ihtiyaçlarını uygun fiyata alıp tasarruf yapmak isteyenlere, herkes Amazon.com.tr’de hayallerini süsleyen ürün ve indirimleri bulabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu haftayı gerçek bir festivale döndürmek için de sadece müşterilerimize hayallerindeki ürün ve indirimleri değil, hayallerindeki deneyimlere de kavuşma fırsatı sunalım istedik. Kampanya dönemi boyunca her kitleden müşterimizin, hayatında ancak bir kez yakalayabileceği bir fırsat sunuyoruz ve hayallerindeki ünlülerle tanışıp birlikte unutulmaz bir zaman geçirmeyi vadediyoruz.” demişti.

Amazon Prime Alışveriş Festivali yanında bu da ilginizi çekebilir: Ses getiren yarı insansı robot Ameca