reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Day

2 gün geçerli olacak Amazon Prime Day ve duyurulan indirim fırsatları

Prime hizmetini geçtiğimiz yılın eylül ayında hizmete açan Amazon, Prime day kapsamındaki indirimleri paylaştı. 21-22 Haziran’da gerçekleşecek Amazon Prime Day boyunca Prime üyeleri çeşitli indirimlerden faydalanabilecek.

21 Haziran gece yarısı başlayacak Prime Day indirimleri Türkiye, ABD, Birleşik Krallık, BAE, İspanya, Singapur, Hollanda, Meksika, Portekiz, Lüksemburg, Japonya, İtalya, Almanya, Fransa, Çin, Brezilya, Belçika, Avusturya, Avustralya ve Suudi Arabistan’da 22 Haziran gün sonuna kadar devam edecek.

Erken Prime Day Fırsatları Başladı: Bugünden itibaren Prime üyeleri, Prime Day öncesinde birçok kategorideki erken indirim ve sepette indirim fırsatlarından yararlanabilecek.

Ev ürünleri: Amazon Prime üyelerine özel Philips Hue ürünlerinde yüzde 30’a varan indirim
Mutfak: Amazon Prime üyelerine özel Philips ev ve mutfak ürünlerinde yüzde 30’a varan indirim

PC: Amazon Prime üyelerine özel HP bilgisayarlarda yüzde 20’ye varan indirim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon konu hakkında açıklamada bulundu

Amazon.com.tr Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Türkiye’de ikinci kez düzenleyeceğimiz Prime Day’in bu yıl 21 ve 22 Haziran tarihlerinde gerçekleşeceğini paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İki gün sürecek etkinlik boyunca, Prime üyelerimize geniş bir ürün yelpazesinde kaçırılmayacak fırsatlar sunacağız. Prime üyeliğimizi geçtiğimiz yıl tüm üyelere hızlı ve bedava kargo, Prime Video ile popüler ve ödüllü film ve dizilere erişim imkânı, Prime Gaming ile ücretsiz oyun ve oyun içi ayrıcalıklar ve üyelere özel indirimler sunan bir servis olarak ayda sadece 7,90 TL karşılığında Türkiye’deki müşterilerimizle buluşturduk. Müşterilerimizin Prime’a olan ilgilerinin her gün daha da arttığını görmekten son derece memnunuz,” dedi.

İlginizi Çekebilir

Hidrolik aktarma ile fark yaratan elektrikli bisiklet