reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Day

Türkiye’de de geçerli ilk Amazon Prime Day ve duyurulan indirim fırsatları

Amazon, kısa süre önce harika bir fiyata Amazon Prime hizmetini Türkiye’de de açmıştı. Amazon Prime Day ile ilk ciddi indirimler de duyuruldu.

Yurt dışında severek kullanılan Amazon Prime hizmetine biliyorsunuz artık aylık sadece 7,90 TL ile artık Türkiye’de de abone olunabiliyor. İlk 30 gün ücretsiz olan servis, inanılmaz şekilde aylık 7,90 TL içerisine Prime Video ve Prime Gaming servislerini de dahil ediyor. Amazon Prime ile geçerli ürünlerdeki alışverişlerde bedava ve hızlı teslimat ayrıcalığı da geliyor. Ek olarak Prime ile sadece sınırlı süre için geçerli olan Bitmeden Yakala Fırsatları’na 30 dakika önceden erişme ayrıcalığı da elde edilebiliyor. “Günün Fırsatları” sayfasındaki seçili fırsatları herkesten önce sen yakala diye Amazon, ayrıca sadece Prime üyelerine özel indirimler de sunuyor. Ancak bunlar devamlı olarak sunulanlar. Amazon Prime Day ile 13 ve 14 Ekim tarihleri arasında geçerli özel fırsatlar kapıda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Detaylarına burada ulaşabileceğiniz fırsat günleri kapsamında birçok üründe Prime üyelerine özel sepette 50 TL’ye varan indirimler sunuluyor. Ayrca termos’larda yüzde 30’a varan indirime ek olarak Prime üyelerine özel 50 TL’ye varan indirim sunulacak deniyor. Buna ek olarak ayrıca kulaklık ve hoparlörlerde yüzde 25’e varan indirime ek olarak Prime üyelerine özel yüzde 10 indirim de sunulacak deniyor.

Amazon 13-14 Ekim tarihlerinde 50 TL ve üzerine ampul ve elektrik malzemelerinde Prime üyelerine özel sepette yüzde 20 indirim fırsatı da kullanıcıları bekliyor. Şirket ayrıca seçili çoraplarda Prime üyelerine özel 3 al 2 öde kampanyası da sunuyor. Hepsine ek olarak olarak çok satan ayakkabılarda Prime üyelerine özel 200 TL indirim yapılacak deniyor.

Amazon Prime Day çok dikkat çekmiş durumda

Ve sürpriz olarak bu aylık 7,90 TL’lik fiyat kalıcı olacak. Firmanın süreç hakkındaki açıklaması şöyle: “Bu kalıcı fiyat. Türkiye şartlarına uygun bir fiyat olsun ve çok abonemiz olsun diye böyle uygun gördük. Bu düzeyde kalacak. Artmayacak.”

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de de satılacak Xbox Series S