reklamı kapat

POPÜLER

Will Smith ve Tom Holland Ajanlar İş Başında

Will Smith ve Tom Holland’u buluşturan animasyon: Ajanlar İş Başında [Video]

Sinemanın sevilen yıldızlarından Will Smith ve Tom Holland Ajanlar İş Başında isimli animasyon film için bir araya geliyor. Paylaşılan tanıtıma bakılırsa bizleri eğlenceli bir hikaye bekleniyor.

Will Smith ve Tom Holland ilk kez bir arada

Türkçe ismi Ajanlar İş Başında olan bu animasyon film Nick Bruno ve Troy Quane yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınıyor. Hikaye Will Smith’in seslendirdiği Lance Sterling ve Tom Holland’ın seslendirdiği Walter Beckett etrafında şekilleniyor. Lance Sterling dünyanın en başarılı ajanı olarak tanınıyor. Walter Beckett ise farklı icatlarıyla dikkat çeken bir dahi. Walter’ın tasarladığı ufak icatlar Lance’in sahadaki işini kolaylaştırıyor. Buna rağmen gerçek anlamda bir ekip olduklarını söylemek zor. Hiç beklenmedik bir anda insan ırkının geleceğini tehlikeye atan bir gelişme yaşanıyor. Bu da Lance ve Walter’ın alıştıkları düzenin dışına çıkıp gerçekten bir ekip olarak çalışmaya uğraşmasına neden oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Orijinal seslendirme kadrosunda başrolleri Will Smith ve Tom Holland üstleniyor. Onlara Rashida Jones, Karen Gillan, Ben Mendelsohn, Masi Oka ve Khaled “DJ” Khaled gibi isimler de eşlik ediyor. Ajanlar İş Başında’nın Türkiye’deki seslendirme kadrosunda kimlerin yer alacağı henüz belli değil. Ancak filmin 19 Nisan 2019‘da seyirci karşısına çıkması bekleniyor. Paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.