reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Volkswagen Jetta için beklenen modifikasyonlar geldi!

Hız rekoru kırmasının ardından SEMA için de bağımsız geliştiricileri ilgi odağında olması beklenen Volkswagen Jetta, bunu üç projeyle taçlandırdı.

Volkswagen Jetta yeni jenerasyonuyla daha modern bir yapıya bürünürken, markasının Avrupa pazarına sunulmama hamlesiyle bekleyenlerini hayal kırıklığına uğratmıştı. Amerika pazarındaki hatırı sayılır orandaki pazar payını korumak adına yapılan değişimlerse bir kesim tarafından yetersiz olarak değerlendirilmişti. Volkswagen’in Jetta adını Bonneville Speed Week kapsamında dünyanın en hızlısı olarak öne sürmesiyse bu yıla damga vuranlar arasında yer aldı. Özel modifikasyonlarla bambaşka bir canavar haline getirilen otomobil, bu değişimleri SEMA 2018‘de de beklediğimiz gibi elde etmiş durumda. Las Vegas’taki etkinlikle birbirinden farklı üç farklı projenin merkezinde yer alan yeni Jetta, Avrupa’daki kullanıcıları bir kez daha üzebilir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Farklı karakterler

Üç farklı geliştirme ekibi tarafından hayata geçirilen projelerin en “underground” karaktere sahip olanı şüphesiz yer yakınlığıyla dikkat çeken. V-Dub ekibinin garajından çıkan projede ayarlanabilir yapıda olan KW Clubsport coil-over süspansiyon seti, 20 inçlik jant seti ve altı pistonlu Brembo fren seti ön plaka çıkıyor. Aracın gövde bölümünde yapılan modifikasyonlarda üç boyutlu yazıcıdan faydalanılmış olması da, altı çizilmesi gereken noktaların başında geliyor. Kırmızı rengiyle gözümüzü alan ikinci projenin temelindeyse Jetta R-Line var. H&R Street Performance coil over süspansiyon sistemiyle donatılan modelle 19 inç‘lik nefis bir jant seti konumlandırılıyor. Son olarak 80’li ve 90’lı yılların retro renklerinin izlerini gördüğümüz aksesuarlı model karşımıza çıkıyor. Air Design USA gövde kiti kapsamında tasarımı yeniden yorumlanan modelde, bisiklet yüksek performans fren sistemi yer alıyor. Siz de projeler arasından en çok beğendiğinizi bize yorum olarak iletebilirsiniz.