reklamı kapat

POPÜLER

doctor strange benedict cumberbatch

Benedict Cumberbatch’e Doctor Strange 2 zammı

Önce Doctor Strange’de daha sonra Avengers Infinity War’da seyrettiğimiz Benedict Cumberbatch, Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğinde büyük rol oynayacak gibi görünüyor. En azından son zam dedikoduları böyle düşünmemize neden oluyor.

İngiltere’de yayın yapan Mirror gazetesi Benedict Cumberbatch’in büyük bir zam almaya hazırlandığını yazdı. Paylaşılan detaylara göre oyuncu Doctor Strange 2‘nin başrolünü üstlenmek için yaklaşık 10 milyon dolar ödeme alacak. Cumberbatch’in daha önce Doctor Strange, Thor: Ragnarok, Avengers: Infinity War ve Avengers 4 için toplamda 5.5 milyon dolar kazanç elde etmişti. Fakat bu durum Doctor Strange 2 ile değişecek. Oyuncunun sadece bu filmden 10 milyon dolar kazanacağı konuşuluyor. Buradan anlıyoruz ki Stephen Strange, Avengers 4’ten sonra Marvel Sinematik Evreni’ni şekillendiren isimlerden biri olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdiye kadar Marvel’ın sırtını dayadığı isimlerden biri Robert Downey Jr. olmuştu. Iron Man’in başrolü üstlendiği hikaye dışında Spider-Man Homecoming gibi işlerde de görünmesi lokomotif etkisi yaratmıştı. Fakat Tony Stark‘a Avengers 4 ile veda etme ihtimalimiz oldukça yüksek. Bu sebeple Marvel aynı rolü Doctor Strange‘in sırtına yükleyebilir. Bu zam iddiaları da hayranların beklentileriyle paralel ilerliyor. Bakalım Avengers 4 sonrası nasıl bir Marvel dünyası göreceğiz?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları