reklamı kapat

POPÜLER

Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch’ten Sherlock Holmes’ü aratmayan kahramanlık

Sherlock Holmes ve Doctor Strange rolleriyle büyük ün kazanan Benedict Cumberbatch bu kez oyunculuk yetenekleriyle değil, Londra’da yaptığı kahramanlıkla gündemde.

The Sun‘ın haberine bakılırsa Benedict Cumberbatch Uber yolculuğu sırasında bisikletli birinin dört kişinin saldırısına uğramasına şahit oldu. Ünlü oyuncunun araçtan atlayarak olaya müdahale ettiği ve şoför Manuel Dias‘ın da ona yardım ettiği ifade ediliyor. Daha sonra bu dört saldırganın hırsız olduğu ortaya çıkıyor. Hırsızlar başlangıçta Cumberbatch’e de saldırıyor fakat oyuncunun kendini savunasının ardından yapacak bir şey bulayıp kaçtıkları anlaşılıyor. Olay Uber şoförü Manuel Dias’ın açıklamalarıyla gündeme taşındı. Yaşananlara anlam vermekte zorlandığını söyleyen adam durumu şu sözlerle özetledi:

“Sherlock Holmes’ün Baker Sokağı yakınlarında dört saldırgana karşı mücadele vermesi gerçek dışı bir histi. Ben birini, Benedict diğer saldırganı tuttu. Bu sırada ne yapması gerektiğini biliyor gibi görünüyordu. Saldırganlar onu sarf dışı bırakmaya çalışsa da karşı koydu. Ardından onun Benedict Cumberbatch olduğunu fark edip kaçtılar.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doğrusu anlatılan olaylar bir hayran hikayesi ya da asılsız bir habermiş gibi hissettiriyor. Fakat Benedict Cumberbatch‘in ya da menajerinin haberleri yalanlamaması anlatılanların gerçek olma ihtimalini artırıyor. Görünen o ki Cumberbatch gerçek hayatta da bir kahraman!

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı