reklamı kapat

POPÜLER

Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch yeni rolü için tanınmaz halde

Son yıllarda çeşitli rollerde karşımıza çıkan Benedict Cumberbatch tipten tipe girmesiyle meşhur diyebiliriz. Fakat ilk kez kendisini fiziksel olarak bu kadar değiştirdiği bir karakterle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Özellikle Sherlock ve Doctor Strange ile tanınan Benedict Cumberbatch son yılların yükselen yıldızlarından biri desek, abartmış olmayız. Son zamanlarda o kadar fazla projede yer alıyor ki, kendisini her yerde görüyor gibiyiz. Kabul ettiği son projelerden biri ise Brexit‘i konu ediyor. Böylece İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma süreci bir televizyon filmi olarak karşımıza çıkacak. Benedict Cumberbatch ise sürecin en aktif isimlerinden biri olan Dominic Cummings‘e hayat verecek.

Dominic Cummings genel olarak İngiltere’nin Avrupa Birliği‘nden ayrılması gerektiğini savunuyordu. Onun stratejileri referandum kampanyasında önemli bir rol üstlenmişti. Ardından onun başarılı taktikleriyle İngiltere halkı Avrupa Birliği’nden ayrılmaya karar verdi. Ardından ülkede hala devam eden kaos süreci başlamış oldu. Benedict Cumberbatch de karakterine hakkıyla hayat verebilmek için görünüşünü değiştirmiş durumda. Paylaşılan ilk fotoğrafa baktığınızda özellikle saçlarının seyreltildiği dikkat çekiyor. Azalan saçlar oyuncunun görünüşünde ciddi bir fark yaratıyor. İsmi Brexit olarak açıklanan bu televizyon filminin 2019 yılı içinde ekrana gelmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Patrick Melrose tanıtımı