reklamı kapat

POPÜLER

Netflix rakibi Amazon Prime Video'nun yeni dizisi Good Omens

Doctor Strange yıldızını kadroya dahil eden Good Omens’ın yayın tarihini müjdeleyen fragman [İzle]

Netflix rakibi Amazon Prime Video, en yeni dizisi Good Omens için sonunda yayın tarihini açıkladı! Dizinin tek sürprizi de bu değil. Benedict Cumberbatch, Şeytan rolüyle dizide boy göstermeye hazırlanıyor.

Netflix benzeri bir hizmet sunan Amazon Prime Video servisinin heyecanla beklediğimiz yeni dizisi Good Omens, yayın tarihini hazırladığı etkileyici fragmanla paylaştı. 31 Mayıs‘ta platformdaki yerini alacak olan dizi, Neil Gaiman ve 2015’te kaybettiğimiz büyük isim Terry Pratchett’ın imzasını taşıyan kitaptan uyarlanıyor. Dizinin başrolünde ise hayli iddialı iki isim var. David Tennant ve Michael Sheen‘i buluşturan dizide ikiliye ise Şeytan rolünde Benedict Cumberbatch‘in eşlik edeceği açıklandı. Amazon Prime Video’nun en iyi dizileri arasında yer almasını beklediğimiz yapım için artık geri sayıma başlayabiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

31 Mayıs’ta tüm bölümleriyle yayında

Yayın için gün saymaya başlayacak olan dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşuyor. Netflix cephesindeki fantastik uyarlamalara bir cevap niteliğindeki dizide melek Aziraphale (Michael Sheen) ile iblis Crowley’nin (David Tennant) macerası konu alınıyor. 6.000 yıllık geçmişlerinde sıra dışı bir “arkadaşlığa” sahip olan bu ikili Dünya’nın sonu yaklaşırken harekete geçiyor. İlginç bir iş birliği izleyeceğimiz dizi kaosu komediyle buluşturuyor.

Amazon Prime Video servisinde bir başka Gaiman hikayesi olan American Gods’ın 2. sezonunun da 10 Mart’ta yayınlanacağını ekleyelim. Dizinin yayın tarihini müjdeleyen ikinci fragmanı haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.