reklamı kapat

POPÜLER

2019’da izlemek için sabırsızlandığımız 9 dizi

Yeni sezonlardan yeni dizilere, Game of Thrones 8. sezondan Good Omens‘a 2019’da izlemek için sabırsızlandığımız dizileri bir araya getirdik.

2018’i kapatırken, 2019’u yeni dizilerle ya da izlediğiniz dizilerin yeni sezonlarıyla açmaya hazır mısınız? Game of Thrones‘un 8. sezon ile final yapmaya hazırlandığı 2019 hayli hareketli geçecek gibi görünüyor. İptal edilmenin eşiğinden dönen komedi dizisi Brooklyn 9-9‘dan Amazon’un iddialı yapımı Good Omens‘a kadar dikkatimizi çeken pek çok yapıma yazıda yer vermeye çalıştık. Hatta gözünüzden kaçmış olabilecek bazı yapımları da eklemeyi ihmal etmedik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tabii bir de yayın tarihi net olmayanlar var… Örneğin bu listede Witcher dizisini göremediyseniz detayların çok sönük olmasından. Ama Rick and Morty gibi 2019’da yayınlanmasına kesin gözüyle bakılanları eklemeden de edemedik. Gelin bakalım 2019’da bizi heyecanlandıran hangi yapımlar varmış…

Game of Thrones 8. sezon

Artık final yapmanın vakti geldi. HBO’nun sevilen dizisi Game of Thrones toplam 6 bölümden oluşan final sezonuyla seriye noktayı koyuyor. Her bir bölümünün “film tadında” geçeceği iddia edilen Game of Thrones, Nisan 2019‘da yayınlanmaya hazır. Artık hem taht sahibini hem de Ak Gezenler’e karşı kazanacak aileyi öğrenmenin vakti geldi. Game of Thrones finalinin ardından aynı evrende geçen yeni bir dizinin daha geleceği ise önümüzdeki yıllar için açıklandı.

Stranger Things 3. sezon

Netflix’in en sevilen dizilerinden Stranger Things, henüz net bir yayın tarihi bulunmasa da 2019’da dönüyor. Çekimleri tamamlanan sezon bize ilk iki sezondan biraz daha farklı bir macera sunacak gibi görünüyor. Dizinin yapacğaı küçük değişimlerle ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Talihsiz Serüvenler Dizisi 3. sezon

Ekranlara veda etmeye hazırlanan bir diğer yapım da Netflix’in Talihsiz Serüvenler Dizisi uyarlaması. Baudelaire yetimlerinin bu hazin hikayesi tamamlanacak. 10 bölüm olması beklenen yeni sezon ise 1 Ocak 2019‘da Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Yılı Kont Olaf ve sinsi planları ile açıyoruz anlayacağınız.

Brooklyn Nine-Nine 6. sezon

Ölümden dönen Brooklyn Nine-Nine, iptal edilişinin ardından NBC tarafından satın alınarak hayata döndürüldü ve 2019’a neşe getirmeye geliyor. 10 Ocak‘ta yayınlanmaya başlayacak olan dizi Jake Peralta ile yepyeni maceralara atılmaya hazır.

Deadly Class

2019’da izlemek için sabırsızlandığımız yeni dizilerden biri Deadly Class. Yapımcılığını Avengers 4 yönetmenleri Russo kardeşlerin üstlendiği dizi bir çizgi roman uyarlaması. 16 Ocak‘ta yayınlanmaya başlayacak olan dizi sizi dünyanın en tehlikeli ailelerinin çocuklarını yolladığı sıra dışı bir okula, bir o kadar daha sıra dışı bir eğitimin tam ortasına götürüyor. Detayları buradan okuyabilirsiniz.

Good Omens

Amazon Prime özel yapımı Good Omens da 2019’un merak edilen yeni dizilerinden. Neil Gaiman ve 2015’te kaybettiğimiz büyük isim Terry Pratchett’ın imzasını taşıyan kitaptan uyarlama olan dizi başrole Michael Sheen ve David Tennant’ı oturtuyor. Good Omens melek Aziraphale ile iblis Crowley’nin maceralarını konu alıyor. Dizinin detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Umbrella Academy

Umbrella Academy bizim biraz “gözden kaçanlar” olarak tabir ettiğimiz yapımlardan. Özellikle serinin hayranı değilseniz Netflix’e bir dizisinin geldiğini bilmiyor olabilirsiniz. Oyuncu kadrosunda Ellen Page, Tom Hopper, Robert Sheehan, Mary J. Blige, Kate Walsh ve Ashley Madekwe’nin yer aldığı çizgi roman uyarlaması 2019’da yayınlanacak. Dağılmış bir “süper kahraman” ailesini merkezine oturtan yapımda aile üyeleri babalarının gizemli ölümü sonrası bir araya geliyor ve neler olduğunu çözmeye çalışırken bir yandan da dünyayı yaklaşan kıyametten kurtarmaya çalışıyor.

Watchmen

2019’un en iddialı yapımlarından biri de Watchmen olacak. HBO’nun yeni dizisi için yayın tarihi 2019 denildi ancak bunun dışında net bir bilgi yok. Çizgi roman serisinin televizyon yansıması ise hayli merak ediliyor. Dizide Regina King ve Jeremy Irons yer alıyor.

Rick and Morty 4. sezon

Rick and Morty’nin yeni sezon tarihi henüz netleşmiş değil. Ancak dizinin en kötü ihtimalle 2019’un sonunda yayınlanması bekleniyor. 3. sezondan sonra toplamda 70 bölüm daha sipariş alan dizi birbirinden eğlenceli 10 bölüm yeni sezonda bizlerle buluşacak.