reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones yokluğunda yeni fantastik dizi arayanlara: Carnival Row

Game of Thrones yokluğunda yeni fantastik dizi arayanlara: Carnival Row [Video]

Yüzüklerin Efendisi yıldızı Orlando Bloom yepyeni bir fantastik yapımla yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Carnival Row, Game of Thrones yokluğunda fantastik dizi arayanlara hitap ediyor.

Game of Thrones dizisinin tahtını çalacak kadar iddialı olmasa da sevilen dizinin yokluğunda yeni bir fantastik yapıma göz atmak isteyenler için öne çıkan Carnival Row; başrolünde Yüzüklerin Efendisi yıldızı Orlando Bloom ve Suicide Squad’da izlediğimiz Cara Delevingne‘i oturtuyor. Amazon Prime Video’ya özel diziler arasında yer alan yapım, Victoria Dönemi’nde geçiyor. Ancak işin içine bu kez fantastik yaratıklar dahil oluyor. Mitolojik mülteci yaratıkların yer aldığı bu devirde, bu fantastik canlılar kendi vatanlarının insanlar tarafından işgali sonrası sürgün edilerek insanlarla yaşamaya mecbur ediliyor. Beraberinde katı kurallar da geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones yokluğunda izlenebilecek fantastik dizi

Şehirde artan “mülteci” fantastik yaratıklarla beraber gerilim de artıyor. Tüm bu gerilimin ortasında şehri saran gizemli ölümler ise tansiyonu hiç olmadığı kadar yükseltiyor. Şehirdeki gizemli ölümler araştırılırken, yaratıkların yaşam alanı da giderek daralıyor. Yüzüklerin Efendisi yıldızı Orlando Bloom dizide karşımıza bu gizemli cinayetleri çözmek üzere görev alan bir dedektif olarak çıkıyor. Cara Delevingne’in karakteri ise mülteci bir peri olarak sorumluları bulmak için Bloom’a yardımcı oluyor. Dizi için yayınlanan resmi özet ise şu şekilde: “İnsanların korktuğu bu yaratıkların yaşaması, sevmesi ve özgürce uçması yasak. Ama karanlıkta bile umut vardır. İnsan bir dedektifle bir peri, tutkularıyla sınırları zorluyor. Şehirde işlenen cinayetler beklenmedik bir canavarı ortaya çıkarınca kırılgan barış ortamı yok oluyor.

Carnival Row, 30 Ağustos‘ta Prime Video servisindeki yerini alacak. Yapımın ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Dizi daha ilk sezonu yayınlamadan ikinci sezon onayı aldı bile. Carnival Row’un yayınlanan ilk fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Dizinin Prime Video sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.