reklamı kapat

POPÜLER

Yüzüklerin Efendisi kadrosuna katılan Game of Thrones aktörü

Ana kötü belli oldu; Yüzüklerin Efendisi kadrosuna katılan Game of Thrones aktörü

Yüzüklerin Efendisi dizisinin kadrosuna katılan isimler bir bir belli olmaya devam ediyor. Yeni isimse Game of Thrones setinden geliyor.

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisi için işler hiç olmadığı kadar hızlanmış durumda. 2021‘de ilk sezonunun yayınlanması beklenen dizi için yeni bir aktör daha açıklandı. Game of Thrones dizisinde Jon Snow’un Kara Kardeşler’e gönüllü katılan amcası Benjen Stark‘a hayat veren Joseph Mawle, yeniden fantastik bir yapımda karşımızda olacak. Deadline‘ın haberine göre Mawle dizinin ana kötülerinden birini canlandırıyor. Karaktere dair detaylar henüz belli değil ancak Mawle’nin Oren karakterini canlandırması bekleniyor. Başroldeki Will Poulter‘ın henüz açıklanmayan rolünün ise Beldor karakteri olduğu düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yüzüklerin Efendisi dizisi yakında çekimlere başlayacak

Mawle böylelikle Game of Thrones setinden çıkıp gelen ikinci isim oluyor. Bildiğiniz gibi Game of Thrones’un yazarlarından Bryan Cogman da Amazon uyarlamasında danışman yapımcı olarak yer alıyor. Yüzüklerin Efendisi dizisinde Joseph Mawle ve Will Poulter ikilisine Tyra rolündeki Markella Kavenagh ve rolü henüz açıklanmayan Maxim Baldry eşlik edecek.

Önümüzdeki aylarda prodüksiyonunun Yeni Zelanda’da başlaması beklenen dizinin ilk iki bölümünün yönetmenliğini ise Jurassic World: Fallen Kingdom yönetmeni J.A. Bayona üstleniyor. Kitaplarda fazla detayı verilmeyen İkinci Çağ’da geçecek olan yapımın ilk sezounun 20 bölümden oluşması da beklentiler arasında. Dizinin yaratıcılığını J.D. Payne ve Patrick McKay’in üstlendiğini belirtelim. Dizi için hayranların sabırsızlığı giderek artarken, çekimlerin başlamasıyla beraber kostümlerden set fotoğraflarına kadar daha detaylı içerikler görmek içinse şimdiden geri sayıma başladık.

İlginizi çekebilir

Rick and Morty 4. sezon için Stranger Things esintili “isim fragmanı”