reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell

Turkcell yurt dışında olanlar için internet sürpriziyle geliyor!

Turkcell bayram ve özel günlerde kullanıcılarına sunduğu hediyeler ile adından söz ettiriyor. Şimdi ise bayramda yurt dışında olacak müşterilerine internet, dakika ve SMS hediye ediyor.

Turkcell, her bayram yaptığı kampanyalarla ve verdiği hediye internetler ile gündeme geliyor. Ramazan Bayramı’nda salla kazan kampanyasıyla binlerce GB internet hediye eden Turkcell, önümüzdeki bayram içinse yeni bir kampanya ile karşımızda. Firma Kurban Bayramı’nı yurt dışında karşılamaya hazırlanan müşterileri için tarifesi ne olursa olsun 5 – 18 Ağustos tarihleri arasında yurt dışında olacak bireysel ve kurumsal faturalı tüm müşterilerine 1GB internetin yanı sıra 60 dakika veya 60 SMS hediye ediyor. Turkcell’liler bu hediyeyle ABD’den Almanya’ya, Avustralya’dan İtalya’ya, Güney Afrika’dan İspanya’ya kadar 88 farklı ülkede hediyelerini kullanabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell yurt dışı hediye paketi hangi ülkelerde kullanılabilecek?

Yurt dışındaki ilk kullanımda devreye girecek ve 1 saat geçerli olacak hediye açıklandığı kadarıyla tam olarak aşağıdaki 88 ülkede kullanılabilecek:

ABD, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bangladeş, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Brezilya, Bruney, Bulgaristan, Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Ekvator, Ermenistan, Estonya, Faroe Adaları, Fiji, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kıbrıs, Kırgızistan, Kosova, Kosta Rika, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Mısır, Moldova, Monako, Montserrat, Nepal, Nijer, Norveç, Panama, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan.

İlginizi çekebilir

Turkcell’den PUBG Mobile odaklı Gaming Paketleri