reklamı kapat

POPÜLER

American Gods 2. sezon

American Gods 2. sezon ilk 3 dakikayı yayınladı [İzle]

Neil Gaiman’ın aynı isimli kitabından uyarlama American Gods 2. sezon bölümleriyle geri sayımı başlattı. Dizinin ilk üç dakikası ise hayranlarla buluşturuluyor.

Amazon Prime Video servisinin popüler dizilerinden American Gods 2. sezon için yeni bir içerik paylaştı. Dizinin ikinci sezonunun ilk üç dakikası hayranlarla buluşturulurken, yayın tarihi de 10 Mart olarak açıklanıyor. 2. sezonda Mr. World’ü merkezine oturtan yapım savaşa adım adım yaklaşıyor. Mr. World’ün yönlendirmesiyle beraber Mr. Town’un Shadow’u yakalayacağı yeni sezonda Shadow’un ağzından Mr. Wednesday’in hazırladığı büyük planla ilgili bilgiler almaya çalışacaklar. Shadow için zorlu bir sezon bizi bekliyor anlayacağınız. Türkçe çevirisi de bulunan American Gods’da bu sezon Laura Moon rolünde Emily Browning, Mad Sweeney rolünde Pablo Schreiber ve Mr. Nancy rolünde Orlando Jones da boy gösterecek. 10 Mart’ta yayınlanacak olan diziyi izlemek için Amazon Prime Video servisine üye olmak gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Good Omes da yolda

Neil Gaiman’ın American Gods’ından bahsetmişken Good Omens’a da değinmeden olmaz. Terry Pratchett ve Neil Gaiman’ın birlikte kaleme aldığı aynı isimli kitaptan uyarlama olan dizi de 2019’da Prime Video’daki yerini alacak. Şimdilik net bir tarih açıklanmayan dizide başrolleri David Tennant ve Michael Sheen üstleniyor. Good Omens ile ilgili detaylı bilgiye buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.