reklamı kapat

POPÜLER

American Gods 2. sezon

Fırtınayı yaklaştıran American Gods 2. sezon fragmanı [İzle]

Neil Gaiman’ın aynı isimli kitabından uyarlanan American Gods 2. sezon bölümleriyle yeniden izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

American Gods 2. sezon, yaklaşan fırtınaya bir adım daha atıyor. Unutulmuş Tanrı’ları bir araya getiren Mr. Wednesday, çılgın planını rayına oturturken ona yardımcı olan Shadow’u da en az o kadar çılgın bir macera bekliyor. İlk sezonu 2017 baharında yayınlayan dizi, verdiği uzun aradan sonra geri dönerek hikayeyi anlatmaya ise hazır. Yayınlanan yeni fragman, Mr. Wednesday’in planının sadece küçük bir kısmını anlatmasıyla bizi bekleyen asıl maceranın ipuçlarını veriyor. Unutulmuş Tanrı’lar hak ettikleri yeri ya geri alacak ya da tarihin tozlu saydalarına karışıp yok olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

American Gods 2. sezon 10 Mart’ta

Amazon Prime Video’nun orijinal içeriklerinden olan dizi, Türkçe altyazı seçeneği de sunmayı ihmal etmiyor. 2. sezonu 10 Mart‘ta yayınlamaya hazırlanan dizi ilk sezonda olduğu gibi yine 8 bölümden oluşan bir sezona imza atacak.

İlk sezonu kısaca hatırlatmak gerekirse, Mr. Wednesday’in koruması olarak göreve başlayan Shadow, iş vereni ile ilginç bir geziye çıkar. Pek çok garip insanla tanışan Shadow’un daha sonra öğreneceği detay ise onu şaşkınlığa uğratacaktır. Çünkü Mr. Wednesday düşündüğü gibi bir insan değil bir Tanrı’dır. Odin olduğunu öğrendiğimiz Mr. Wednesday’in planı ise yavaş yavaş rayına oturmaya başlayacaktır.