reklamı kapat

POPÜLER

GEV-front

Karavanın ötesinde; macera yaşamak isteyenlerin yeni tercihi GEV

Doğa tutkunlarının hayallerini süsleyecek GEV Adventure Truck ile tanışmaya hazırlanın. Model hem offroad kabiliyeti hem de kamp yetenekleri konusunda oldukça iddialı.

Günümüz otomobil dünyasında kullanıcıların çok çeşitli istekleri mevcut. Kimi sürücü safkan bir yarış otomobili isterken kimileri ise dağ taş engel dinlemeden gezmek istiyor. İşte tam bu noktada GEV’in yeni oyuncağı devreye giriyor. Dev lastikleri, karanlığı gündüze çeviren aydınlatma sistemi ve her ihtiyacınız için yeterli alan sunan yaşam bölümü ile GEV, sıradan bir karavanın çok ötesinde. Kısacası bu araç sizi gitmek istediğiniz her yere güvenle ulaştırmak üzerine tasarlanmış. Ayrıca bu canavar büyük oranda kendi kendine de yetebiliyor. 340 litreye varan temiz su tankı, 98 litre kirli su tankının yanında 400 litreden fazla dizel yakıt deposu da mevcut. Aracın dikkat çeken bir diğer özelliği ise güneş panalleri. Bu paneller 650 watt güç ürebiliyor ve üretilen enerji Li-Ion pillerde saklanıyor. Bu sayede uzun süre dışa bağımlılık olmaksızın ıssız yerlerde konaklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
GEV-front
GEV-inside

İki çeşit araç seçeneği

Eğer böyle bir offroad ve kamp aracı istiyorsanız, iki adet alt yapı seçeneğiniz var. Bu seçenekler Ford F-550 ve Dodge Ram. Araçların başlangıç fiyatı ise 198 bin dolar. GEV, kişiselleştirme adına da birçok seçenek sunuyor. İki seçenekte de haftasonunuzda yeterli macerayı güvenilir bir şekilde yaşıyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Kendi bataryası ve elektrik motoru bulunan karavan