reklamı kapat

POPÜLER

benedict cumberbatch

Benedict Cumberbatch’i ekranlara döndüren dizi: Patrick Melrose [Video]

04 Ocak 2018

Sherlock dizisiyle gönüllerde taht kuran Benedict Cumberbatch uzun bir aranın ardından televizyona geri dönmeye hazırlanıyor. Fakat bu sefer Sherlock Holmes değil bir başka klasik karakter olan Patrick Melrose‘a hayat veriyor. Heyecan uyandıran bu mini diziden yeni tanıtım gün yüzüne çıktı.

Showtime ve Sky Atlantic ortaklığında ekrana taşınan Patrick Melrose aslen Edward St. Aubyn’in kaleme aldığı bir kitap serisi. Hem aristokrat hem de uslanmaz bir çapkın olan Melrose içten içe büyük problemlerle boğuşuyor. Zorlu bir çocukluk geçirmesi, babasıyla yaşadığı sıkıntıları asla geride bırakamıyor. Babasının zalim annesinin umursamaz tavırları onun sorunlu kişiliğini şekillendiriyor. Melrose da çözümü alkolün kollarında buluyor. Çocukluğundan yetişkinliğine kadar hayatının pek çok dönemine şahit olacağımız bu adamın macerası Fransa’da başlıyor. Ardından Amerika ve İngiltere’ye de uzanıyor.

Oyuncu kadrosu göz kamaştırıyor

Patrick Melrose’a bu tarz karmaşık karakterlerin oyuncusu diyebileceğimiz Benedict Cumberbatch hayat veriyor. Ona Hugo Weaving, Jennifer Jason Leigh ve Anna Madeley gibi başarılı isimler eşlik ediyor. Bu mini dizinin ne zaman izleyici karşısına çıkacağı ise belli değil. Paylaşılan tanıtımda sadece “2018” ifadesi yer alıyor. Umarız Patrick Melrose’u izlemek için uzun süre beklememiz gerekmez.

Video